Проект розпорядження "Про схвалення проекту рішення районної ради «Про районний бюджет Буського району на 2020 рік»

БУСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

_____________________                                Буськ                                № _________________

Про схвалення проекту рішення

районної ради  «Про районний

бюджет Буського району на 2020 рік»

Відповідно до вимог статті 76 Бюджетного Кодексу України

ЗОБОВЯЗУЮ:

1. Схвалити проект рішення районної ради «Про районний бюджет Буського району на 2020 рік».
  2. Фінансове управління районної державної адміністрації забезпечити подання зазначеного проекту до районної ради, а також його супровід і опрацювання у профільних комісіях районної ради.
  3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови                                                                                              Олег ІЛЬКІВ

БУСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

_____________________                        Буськ                                № _________________

Про схвалення проєкту рішення

районної ради  «Про прогноз районного

бюджету Буського району на 2021-2022 роки»

Відповідно до статей 75, 76 та підпункту 2 пункту 49 розділу УІ «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України, Закону України «Про місцеві державні адміністрації»

ЗОБОВЯЗУЮ:

1. Схвалити проєкт рішення Буської районної ради «Про прогноз районного бюджету Буського району на 2021-2022 роки», згідно додатків.
  2. Фінансове управління Буської районної державної адміністрації подати на розляд та схвалення Буській районній раді проєкт рішення «Про прогноз районного бюджету Буського району на 2021-2022 роки».
  3. 3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови                                                                                          Олег ІЛЬКІВ