Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Відзначення Дня людей похилого віку

Про відзначення 1 жовтня – Дня людей похилого віку.
Стаціонарне відділення Буського територіального центру соціальної обслуговування

Тихо та непомітно падає листя з дерев, відчутна вранішня прохолода – так до нас приходить осінь. Мабуть, недаремно старість людини ще називають осінню життя, а свято людей похилого віку відзначають у перший день жовтня. У них – мудрість і терпеливість, розсудливість, вміння все зрозуміти і всім пробачити.
Щороку 1 жовтня у світі відзначають Міжнародний день людини похилого віку, а в Україні ще й День ветерана. З нагоди цих дат у Буському територіальному центрі соціального обслуговування відбувся захід, який зібрав у святковій залі всіх мешканців затишного спільного дому. З цієї нагоди отець – настоятель Андрій Баглай відправив молебень у місцевій капличці стаціонару Різдва Пресвятої Богородиці за здоров’я жителів терцентру та її працівників.

  

Після відправи молебню у залі стаціонару привітальним словом до жильців і гостей виступили директор територіального центру Андрій Дворянин, заступник голови районної Держадміністрації Євген Кечурчак, заступник голови районної Ради Михайло Гаєвський.

Привітати людей старшого покоління прийшло чимало запрошених, серед яких спілка ветеранів на чолі з почесним громадянином Буського району, Голова районної Ради ветеранів ВВ війни Віктор Борозенець, член Ради Олексій Пархітько та заслужений вчитель України Роман Бучко.Всім учасникам свята були вручені пакунки з цукерками.

  

Найщирішими побажаннями, танцями та співом жильців вітали учні 2 - 6 класів Буської СШ № 1, гімназії ім.. Євгена Петрушевича. Також у їх виконанні були прочитані вірші про людяність, доброту, чуйне ставлення до людей старшого віку. Своїми піснями маленькі артисти зуміли запалити вогник вдячності – за увагу, турботу, просте людське спілкування.

  


Як і кожного року були виступи артистки Народного дому «Просвіта» м. Буська А. Грушицької з виконанням українських народних пісень. Зал активно приймав участь у виконанні пісень, що створювало святкову атмосферу свята.

У свою чергу старенькі: Стефанія Затхей ( 82 р. ), Степан Дендюк ( 89 р. ), Ганна Родзай ( 80 р.) дякуючи присутнім за вітання також зробили подарунок – виконали старі, давно призабуті пісні.

Довго тривало свято і лунав дитячий сміх. Проте настала мить, коли усі розійшлися, а одинокі люди похилого віку повернулись у свої кімнати. Вони ще довго згадуватимуть концерт, ділитимуться враженнями і, головне, знову чекатимуть на гостей.
Адміністрацією району було висловлено подяку за чудову організацію і проведення відзначення Дня людей похилого віку. Святкування свята було відображено у часописі Буського району «Воля народу».
У Святому Письмі йдеться про те, що від нашого ставлення до батьків залежить наша тривалість життя на землі. Зневагою до проблем літніх людей ми сіємо собі майбутні проблеми. Пам’ятаймо про це, як і слова Великого Кобзаря: « …..Хто матір забуває, того Бог карає».
Отож живи по совісті, і не зобидь ні старця, ні дитину, поділись останнім сухарем.