Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Про визнання розпорядження голови райдержадміністрації від 20 грудня 2013 року № 340 таким, що втратило чинність

ПРОЕКТ
від 22.06.2016 року

УКРАЇНА
БУСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
_____________________ Буськ № _________________Про визнання розпорядження голови райдержадміністрації від 20 грудня 2013 року № 340 таким, що втратило чинністьВідповідно до ст. 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про адміністративні послуги», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» від 10 грудня 2015 року № 888-VIII, Примірного положення про центр надання адміністративних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 лютого 2013 року № 118, Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731 та з метою приведення розпоряджень голови райдержадміністрації у відповідність до чинного законодавства:
1. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови Буської районної державної адміністрації від 20 грудня 2013 року № 340 «Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг», зареєстроване в Буському районному управлінні юстиції Львівської області 08 січня 2014 року за № 1/181.

2. Загальному відділу апарату районної державної адміністрації (Г.Палка) подати дане розпорядження на реєстрацію у Головне територіальне управління юстиції у Львівській області.

3. Сектору інформаційної діяльності та комунікацій апарату райдержадміністрації (С.Пенцак) забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації та в районній газеті «Воля народу».

4. Розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови Буської районної державної адміністрації Ільків О.І.Голова П.С.Мороз