Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Медичне обслуговування

Для медичного обслуговування населення в районі працює 3 лікарні, 5 амбулаторій, 40 ФАПів, райсанепідемстанція та ряд аптечних пунктів. У районі працює більше 100 лікарів та близько 400 інших медпрацівників, які забезпечують надання послуг населенню та обслуговують медичні заклади.
Цьогоріч в медичних установах району проведено робіт, покликаних покращити стан споруд та створити кращі для лікарів і пацієнтів. Зокрема у Буській центральній районній лікарні: проведено реконструкцію даху головного корпусу лікарні на суму 180 тис. гривень. Силами медичних працівників, згідно кошторису, проведено біжучі ремонти в гінекологічному, терапевтичному, дитячому, хірургічному, травматологічному відділах на суму 39,6 тис.грн.
Проведено капітальний ремонт в пологовому відділенні і створено умови для спільного перебування матері і дитини, індивідуальний пологовий зал. Створено умови для отримання статусу лікарні "доброзичливого ставлення до дитини" на суму 105 тис.грн. Проведено капітальний ремонт системи опалення і водопостачання на суму 130 тис.грн. Для забезпечення безперебійної роботи електропостачання Буської ЦРЛ в зимовий період проведено тендер на закупівлю електростанції АД - 1000 Т/400 ІР, яка закуплена і була встановлена у 2006 році на суму 68 тис.грн. У Олеській районній лікарні: проведено газифікацію котельні поліклініки смт. Олесько, ремонтні роботи системи опалення в лікарні с. Йосипівка та поліклініки смт. Олесько. Завезено 35 тон вугілля. У Красненській міській лікарні: перевірено котельню і систему опалення, здійснено ремонт останньої.
Амбулаторії;
01.07. 2006р. відкрито і зареєстровано в органах центрального статистичного управління амбулаторію загальної практики - сімейної медицини в с. Сторонибаби на базі фельшерсько-акушерського пункту. Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини газифікована, приміщення у задовільному стані.
Виготовлено документацію для газифікації амбулаторії загальної практики - сімейної медицини в с. Задвір\'я, яку планується газифікувати до кінця ІV кварталу 2006 року на суму 16 тис.грн.
Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини в с. Топорів не потребує капітального ремонту, має централізоване опалення, завезено дрова і вугілля.
В інших амбулаторіях загальної практики сіл Новий Милятин та Соколівка проведено біжучий ремонт.
Фельшерсько - акушерські пункти. Протягом 2006 року переведено в краще приміщення ФАП в с. Купче. Приміщення капітально вілремонтоване, має центральне опалення. Вирішено питання переводу в краще приміщення ФАПу в с. Куткір