Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Інформаційні повідомлення

Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Буській районній державній адміністрації Львівської області

Увага! Установчі збори Громадської ради при Буській районній державній адміністрації відбудуться 3 травня2017 року в приміщенні зали засіданьБуської районної ради за адресою: 80500, м. Буськ, вул. Львівська, 2. Початок зборів о 15.00 год., початок реєстрацій о 14.00год.
Запрошуємо представників громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України, для подачі заявок для участі в установчих зборах з формування Громадської ради при Буській районній державній адміністрації.
Громадська рада при Буській РДА як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.
Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Буській районній державній адміністрації (розпорядження голови РДА від 01.03.2017 р. №68):
1. Пасічник Богдан Володимирович– директор БуськоїДЮСШ;
2. Кузьма Андрій Олегович– член ГО «Федерація легкої атлетики Буського району»;
3. Ціхоцька Людмила Іванівна – голова РО «Товариства Просвіта»;
4. Пенцак Сергій Казимирович – головний спеціаліст відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.
Склад Громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах та кандидатури яких внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад Громадської ради ( не більше 35 осіб) буде визначено установчими зборами на строк у два роки.
До складу Громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.
Членство в Громадській раді є індивідуальним.
Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства та засвідчена печаткою.
Заява має містити низку обов’язкових реквізитів, зокрема:
• повне найменування інституту громадянського суспільства (відповідно до реєстраційних документів);
• найменування ініціативної групи – отримувача заяви;
• прізвище, ім’я, по батькові та посаду особи, уповноваженої представляти інститут громадянського суспільства на установчих зборах;
• контактні дані інституту громадянського суспільства;
• дату складання заяви;
• підпис особи, що має право на вчинення дій від імені інституту громадянського суспільства;
• згоду інституту громадянського суспільства на оприлюднення поданої інформації.
Перелік належним чином засвідчених додатків до заяви:
• рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, засвідчене печаткою (у разі її наявності);
• біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
• копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
• інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.
Представники суб’єктів громадянського суспільства, які не дотримались встановлених вимог щодо подання документів до участі в установчих зборах не допускаються, документи, надані суб’єктами громадянського суспільства для участі в установчих зборах, поверненню не підлягають.
Останній день прийому повних пакетів документів – 3 квітня2017 року включно. Документи приймаються в приміщенні районної державної адміністрації, каб. 11, за адресою: 80500, м. Буськ, вул. Львівська, 2, з 10.00 до 18.00 години. Адреса електронної поштової скриньки для електронних версій документів:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..Телефон для довідок: 2-18-02.
Не пізніше 26 квітня на офіційному веб-сайті Буської райдержадміністрації в розділі «Громадська рада» буде оприлюднено протокол засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування складу Громадської ради при Буській райдержадміністрації щодо складу учасників установчих зборів.