Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Щодо отримання інформації з Державного реєстру прав

Відділ державної реєстрації інформує щодо отримання інформації з Державного реєстру прав.

Часто запитувані питання:

Чому в інформаційній довідці з Реєстру прав при пошуку по ПІБ особи та ідентифікаційному коду (РНОКПП) відображається інформація про майно, що мені не належить?
Відповідь: У разі формування Інформаційної довідки з Реєстру прав в Кабінеті електронних сервісів за ПІБ особи та його РНОКПП, в результаті пошуку будуть відображені записи, в яких містяться зазначені в параметрах пошуку ПІБ особи та її РНОКПП, а також записи в яких міститься зазначені ПІБ особи, а інформація про РНОКПП відсутня. 
В знайдених записах буде відображатись інформація лише стосовно ПІБ особи, оскільки відомості про РНОКПП, серію та номер паспорта громадянина України, надаються державними реєстраторами, нотаріусами виключно особі, якої вони стосуються, крім випадків надання інформації посадовим особам органів державної влади, органів місцевого самоврядування, судів, органів внутрішніх справ, органів прокуратури, органів Служби безпеки, Національної поліції, Національного антикорупційного бюро, Національного агентства з питань запобігання корупції, Національного банку, адвокатів, нотаріусів у зв’язку із здійсненням ними повноважень.

Чи можливо в Кабінеті електронних сервісів отримати Інформаційну довідку з Реєстру прав про відсутність зареєстрованих прав та обтяжень?
Відповідь: Якщо за вказаними параметрами пошуку в Кабінеті електронних сервісів не знайдено інформації в Реєстрі прав, оплата не здійснюється та користувач має змогу повернутись на попередню сторінку для здійснення нового пошуку. Інформаційну довідку стосовно відсутності зареєстрованих прав та обтяжень можливо отримати звернувшись до державного реєстратора, приватного/державного нотаріуса або Центру надання адміністративних послуг.

Чому в Реєстрі прав відсутня інформація про нерухоме майно, що мені належить? 
Відповідь: Інформаційна довідка формується з використанням відомостей, що міститься у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, Реєстрі прав власності на нерухоме майно, Єдиному реєстрі заборон відчуження об’єктів нерухомого майна, Державному реєстрі іпотек (далі – Реєстри). 
Наповнення Державного реєстру прав здійснюється за заявочним принципом, тобто інформація з паперових носіїв до нього не переносилась автоматично, отож в інформаційній довідці буде відображена тільки інформація, наявна в Реєстрах.
При цьому у Реєстрах відсутня інформація про зареєстровані до 01.01.2013 права на земельні ділянки, реєстрація яких проводилась органами земельних ресурсів.
Крім того, досить тривалий період реєстратори БТІ проводили реєстрацію прав власності на об'єкти нерухомого майна, розташовані на земельних ділянках, на паперових носіях, які досі зберігаються в БТІ. Підключення БТІ до Реєстру прав власності на нерухоме майно відбувалось поступово, починаючи з 2003 року. Деякі БТІ зокрема на території міст Києва та Севастополя, були підключені до Реєстру прав лише у травні – червні 2010 року. 

Як зазначити адресу будинку що містить в номері літеру? 
Відповідь: При наявності в номері будинку чи квартири літери при пошуку немає значення велику чи малу літеру Ви зазначаєте в номері. 
Наприклад, якщо зазначити адресу <м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, будинок 10А>, то в Інформаційній довідці будуть відображатись записи про об’єкти нерухомого майна що розташовані по вул. Богдана Хмельницького з нумерацією будинку: < «10а», «10 а», «10А», «10 літ. А», «10/А» >.

Чи можливо в Кабінеті електронних сервісів отримати Інформаційну довідку з Реєстру прав, що містить в собі інформацію про всі права та обтяження зареєстровані по багатоквартирному будинку для створення ОСББ?
Відповідь: Інформаційну довідку за заявою власника (співвласника) квартири, житлового чи нежитлового приміщення у багатоквартирному будинку, у разі створення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (асоціації власників житлових будинків, якщо їй делеговані повноваження з управління неподільним та загальним майном відповідного житлового комплексу) можливо отримати звернувшись до будь-якого приватного/державного нотаріуса, державного реєстратора або Центру надання адміністративних послуг.
В Інформаційній довідці з Реєстру прав сформованій в Кабінеті електронних сервісів по адресі багатоквартирного будинку буде відображатись інформація про нежитлові приміщення, паркомісця, машиномісця і т.д., тобто про ті об’єкти які при реєстрації державний реєстратор вніс під адресу будинку, без зазначення відповідного типу та номеру.
Чому в Інформаційній довідці при пошуку по об’єкту не відображається інформація про всіх колись існуючих власників нерухомого майна?
Відповідь: В Інформаційну довідку з Реєстру прав потрапляє лише актуальна інформація стосовно діючих прав та обтяжень. 

Також повідомляємо, що на сайті ДП «Національні інформаційні системи» за посиланням: http://www.nais.gov.ua/method в рубриці «Методичні рекомендації» в блоці «Кабінет електронних сервісів» користувачі mail.gov.ua мають можливість ознайомитись з «Правилами пошуку інформації в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно» та відеоінструкцією «Порядок отримання інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно».