Офіційний веб-сайт Буської районної державної адміністрації Львівської області - Архів новин
  
Інформаційні ресурси  
Координаційний центр
Буська районна рада
Районний часопис
Буське районне радіомовлення


Ми у Facebook
 
Інформація  
+ Буська РДА
+ Про Буський район
+ Інвестиційна діяльність
+ Пропозиції інвесторам
+ Керівні документи
+ Проекти розпоряджень, які підлягають оприлюдненню
+ Розпорядження
+ Розпорядження, зареєстровані управлінням юстиції
+ Доступ до публічної інформації
+ Запобігання проявам корупції
+ Проект «Місцевий розвиток орієнтований на громаду - ІІ»
+ Пільгове іпотечне кредитування
+ ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ
+ Очищення влади
+ Збройні Сили України
+ ІНФОРМАЦІЯ
+ Місцеві вибори 2015
+ Управління Держспоживслужби
 
Розділи  
+ Економіка
+ Сільське господарство
+ Управління соціального захисту
+ Служба у справах дітей Буської РДА
+ Архітектура
+ Культура
+ Освіта
+ Охорона здоров'я
+ Територіальний центр
+ Центр зайнятості
+ Регуляторна політика
+ Центр надання адміністративних послуг
+ Управління Держспоживслужби
+ Фінансове управління
+  Відділ статистики
+ Громадська рада
+ Відділ ведення Державного реєстру виборців
+ Відділ державної реєстрації
+ Паспорти бюджетних програм
+ Звернення громадян
+ Громадянське суспільство
+ Релігія
+ Туризм
+ Державна інспекція з питань праці
+ Планові перевірки
+ Моніторинг регіональних цін
+ Для багатодітних сімей
+ Громадське обговорення
+ ІНФОРМАЦІЯ для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
+ Туристична привабливість
+ Енергозбереження
+ Децентралізація влади
+ Об'єднані територіальні громади
+ Законодавчі акти
+ Управління Пенсійного фонду
+  Оголошення
 
Календар подій  

 
Лічильник  

 1590276 всього

 35 зараз на сайті

 
Сервіс  
Написати для admin  Зворотний зв'язок
Додати  Додати у вибране
Рекомендувати цей сайт другові  Рекомендувати другові
Мобільна версія   Мобільна версія
 
  Архів новин  
 

Не спалюйте опале листя, суху траву та дрібне сміття! - admin 20/09/2017 • 14:05

Прикро, що деякі громадяни нехтують правилами безпечної поведінки в навколишньому середовищі. Через їхню необачність під загрозою опиняються багатовікові дерева, рідкісні рослини, гинуть звірі та комахи, а головне завдається велика шкода здоров’ю людей.
З прийняттям «Кодексу України про адміністративні правопорушення», звертаємо вашу увагу на наступне:
-самовільне випалювання рослинності або її залишків, в тому числі стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, а також опалого листя у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу - тягне за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян(170-340 грн.) і на посадових осіб – від 850 до 1190 грн.(ст.77-1 КУпАП);
-порушення правил поводження з побутовими відходами, а саме: порушення правил складування, зберігання, розміщення, транспортування, утилізації, ліквідації та використання відходів - тягне за собою накладення штрафу на громадян і на посадових осіб - від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн.), на суб'єктів підприємницької діяльності-від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 грн.) (ст.82 КУпАП);
-знищення або пошкодження зелених насаджень, окремих дерев, чагарників, газонів, квітників та інших об’єктів озеленення в населених пунктах без відповідних дозвільних документах, а також невжиття заходів для їх охорони – передбачає накладання штрафу на громадян від 170 до 510 грн., на посадових осіб – від 510 до 850 грн., (ст. 153 КУпАП).
Шановні громадяни! Не спалюйте опале листя, суху траву та дрібне сміття! Не завдавайте шкоди здоров’ю людей і навколишньому середовищу! Пам’ятайте, що за такі дії порушників притягують до адміністративної відповідальності.


Названо основні причини виникнення ДТП на українських дорогах - admin 20/09/2017 • 14:01

Статистика ДТП в Україні зовсім невтішна. Причому практично всі автолюбителі роблять одні й ті ж помилки, внаслідок чого відбуваються аварії. Тому пропонуємо розглянути їх, щоб надалі постаратися не наступати на чужі граблі.
Невиправдано ризикована поведінка і усвідомлене порушення правил дорожнього руху. Мабуть, найпоширеніша причина ДТП. Сюди можна віднести ігнорування дорожніх знаків і сигналів світлофора, зміну смуги руху без включеного «поворотника», підрізання і т.п.
Водіння в нетверезому вигляді. Саме водіння в нетверезому вигляді призводить до найтяжчих наслідків. Через алкоголь в крові водій схильний до втрати контролю над своїми вчинками.

Перевищення швидкості. На жаль, багато водіїв люблять поганяти, при цьому не беруть до уваги дорожню обстановку. Вибирати швидкість потрібно в залежності від дорожніх умов (зокрема, виду, стану і ухилу дороги), видимості і оглядовості, технічного стану авто і т.д.

Неуважне водіння. У цю категорію входить неуважне ставлення автолюбителів до інших учасників дорожнього руху, зокрема пішоходів, а також поверхневе спостереження за дорожньою ситуацією. Крім того, розмови по телефону, вживання їжі за кермом, та й банальні розмови з пасажирами (особливо це стосується водіїв з невеликим стажем) – теж можуть стати причиною ДТП.

Неадекватна поведінка в екстремальних ситуаціях. Найбільшу небезпеку тут становлять автомобілісти-початківці або ті, хто дуже рідко виїжджає на дорогу, так звані «дачники», оскільки вміння уникати аварій приходить тільки з досвідом.

Недотримання дистанції. В населених пунктах необхідно дотримуватися дистанції з розрахунку 0,5 м на 1 км/год швидкості, поза населеними пунктами – 1 м на 1 км/год.

Порушення правил обгону. Часто наслідком неправильного обгону стає лобове зіткнення. При цьому маневрі необхідно точно розраховувати безпечну дистанцію між машинами і обов’язково включати відповідний попереджувальний сигнал.

Недисциплінованість пішоходів – ще одна причина багатьох аварій. В Україні саме через безтурботність пішоходів відбувається кожне третє ДТП (перехід дороги в недозволеному місці, несподіваний вихід на проїжджу частину тощо).


Закликаємо мешканців району не спалювати суху траву - admin 19/09/2017 • 21:58

З метою запобігання випадкам самовільного випалювання сухої рослинності та її залишків на Львівщині вживаються заходи із контролю за дотриманням мешканцями природоохоронного законодавства.
Загалом з початку року в області обліковано 689 пожеж в екосистемах із них 78 пожеж на торфовищах загальною площею понад 167,0 га.
Станом на 8 серпня за самовільне випалювання сухої рослинності до адміністративної відповідальності було притягнуто 168 осіб. На порушників накладено штрафи на загальну суму більше 30 тисяч гривень.
Починаються жнива, а при жнивах часто палять стерню, тому департамент з питань цивільного захисту черговий раз застерігає мешканців не спалювати сухостою, та пам’ятати про шкоду, яка завдається природі внаслідок пожеж в екосистемах.
Нагадуємо, що недотримання правил пожежної безпеки та необережне поводження з вогнем, зокрема непогашене вогнище, кинутий недопалок, у більшості випадків призводить до загоряння торфовищ або сухої рослинності, що може призвести до масштабних пожеж, які становитимуть загрозу не лише довкіллю, житловим будинкам та інфраструктурі, але й життю і здоров’ю людей, особливо тим, хто має серцеві та алергічні захворювання і проблеми з дихальними шляхами.


«Щоб по мені заплакала трембіта…» - admin 19/09/2017 • 21:56

Під такою назвою бібліотекарі Буської районної бібліотеки для дітей провели із читачами 7-А класу Буської ЗОШ І-ІІІст.№2 літературно-мистецький екскурс, приурочений 140-річчю від дня народження видатної української художниці,етнографа, педагога, лауреата Шевченківської премії Олени Львівни Кульчицької.Завідувач бібліотеки Галина Гораль ознайомила дітей із життєвим та творчим шляхом художниці. Відзначила важливість впливу родичів, а особливо батька, на формування світогляду та естетичних смаків майбутньої мисткині. Впродовж життя Олена Кульчицька намалювала близько 4000 художніх творів, проілюструвала понад 70 дитячих книжок, в тому числі букварів ,читанок,окремих оповідань, байок. Ілюструвала твори М.Коцюбинського,В.Стефаника, І.Франка, а також «Слово о полку Ігоревім». Після війни її запрошують на викладацьку роботу до Львівського поліграфічного інституту ім.Івана Федорова, де вона очолила кафедру оформлення книги. Працюючи у Львівському музеї етнографії та художнього промислу, займалась дослідженням українського орнаменту. У 1959 році видала альбом «Народний одяг західних областей України», зразки вишивки до якого збирала все життя. У її творчому доробку графічна серія портретів видатних українських письменників,гравюри на дереві «Українські святі», цикл офортів із зображенням старовинних пам`яток архітектури та інші. Діти з цікавістю розглянули зразки святкових листівок, створених художницею. Проведення заходу сприятиме збагаченню знань учнів про видатних митців краю, сприятиме формуванню естетичних смаків. Вчитель образотворчого мистецтва Ярослава Григорівна Генза подякувала працівникам бібліотеки за цікавий пізнавальний захід.

Галина Гораль, заст.директора Буської ЦБС по роботі з дітьми


Епідеміологічна ситуація із захворюваності на гострі кишкові інфекції у Львівській області та Буському районі – нестійка - admin 19/09/2017 • 21:56

У Львівській області та Буському районі ситуація із захворюваності на гострі кишкові інфекції залишається нестійкою, спостерігається тенденція до зростання захворюваності етіологічно не розшифрованих ГКІ. Впродовж 7-ми місяців 2017 року у Львівській області зареєстровано 4419 випадків ГКІ з інтенсивним показником на 100 тисяч населення 174,97 проти 3877 випадків з інт.пок. 153,88 за аналогічний період минулого року. У Буському районі – 76 випадків з інт. показником на 100 тисяч населення 163,42 проти 56 випадків з інт. показником 120,63 за аналогічний період 2016 року. Спостерігається зростання захворюваності у Львівській області на гострі кишкові інфекції на 13,7%, а у Буському районі – 35,4%. В сумі ГКІ гастроентероколіти встановленої етіології складають 45,2% ( у районі – 68,4%), невстановленої етіології – 54,8 % (у районі -27,6%). Питома вага захворілих на ГКІ серед дітей 0-17 років складає 74,2% (у районі – 66%), з найвищим показником у віковій групі 1-4 роки – 59,7% (у районі - 41%).
В сумі гострих кишкових інфекцій захворювання, які спричинені ротавірусами складають 39,1%, а у районі – 21% . Питома вага захворілих на цю нозологію серед дітей 0-17 років складає 97,9% (у районі – 72%), з найвищим показником у віковій групі 1-4 роки – 68,1% (у районі – 57,15).
У структурі діарейних захворювань на кампілобактеріоз припадає 15-20%, що говорить про його поширеність та епідеміологічну значимість.
Насторожує факт зростання захворюваності на гострі кишкові інфекції, викликані невстановленими збудниками і неточно визначені харчові токсикоінфекції на 21,1%, серед дитячого населення 0-17 років на 39,2%. У м.Львові вказані показники зросли відповідно на 20,5 % та 48,4%.
З метою своєчасного виявлення етіологічного чинника, зниження рівня ГКІ невстановленої етіології та етіологічної розшифровки даної нозології є необхідність вірусологічного дослідження біоматеріалу від хворих, які знаходяться на стаціонарному лікуванні в інфекційних відділеннях ЛОІКЛ, Буської ЦРЛ з дисфункцією кишківника на виявлення антигену ротавірусів, аденовірусів, вірусу гепатиту А та бактеріологічного дослідження на кампілобактеріоз, а також паразитологічного дослідження біоматеріалу на виявлення збудників гельмінтозів та протозоозів (у т.ч. криптоспоридозу, ізоспорозу, лямбліозу). Ці дослідження можуть проводитись на договірній основі в ДУ «ЛОЛЦ МОЗ України».

Буське районне лабораторне відділення
Бродівського міжрайонного відділу
ДУ "ЛОЛЦ МОЗ України"
СтартНазад [ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ] 10 наступні сторінкиДаліКінець
 

  Голова Буської РДА
 

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Кожен з Вас знайде тут цікаву та корисну інформацію про наш лелечий край та людей, які населяють цю благодатну землю!

  Пошук
 
  Пошук Google
 
Google

Web busk-rda.org.ua
  веб-ресурси
 
Конституція України
Офіційний сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Головне управління державної служби України
Львівська обласна державна адміністрація
Львівська обласна рада
Державний реєстр виборців
ДПС у Львівській області
Гаряча лінія
Проект економічного та соціального розвитку Львівської області
Інвестиційний портал Львівської області
Новини України та світу.УКРІНФОРМ
Ми розвиваємо електронне урядування
Галерея послуг Львівської області
ІНФОРМАЦІЯ для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
Запрошуємо талановитих людей реалізувати себе у владі
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
Офіс реформ. Львівщина
Державна підтримка енергозбереження
Державна служба України<br /> у справах ветеранів війни <br /> та учасників антитерористичної операції
Національна дитяча <br /> гаряча лінія
Безоплатна <br /> правова допомога
Подорожуємо по безвізу
Департамент з питань цивільного захисту
Продовжується набір на військову службу за контрактом до Національної Гвардії України
Національне агенство з питань запобігання корупції
Зміни Одне Життя

«Відео Енергоменеджмент – шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів»
  Новини регіону
 
  
^ Вгору ^

м.Буськ вул.Львівська, 2
електронна адреса: busk_rda@ukr.net
                                 тел.(03264) 2-16-92
                                  тел.(03264) 2-18-02
GuppY - http://www.freeguppy.org/    Site powered by GuppY v4.5.12 © 2004-2005 - CeCILL Free License   GuppY - http://www.freeguppy.org/