Офіційний веб-сайт Буської районної державної адміністрації Львівської області - Архів новин
  
Інформаційні ресурси  
Координаційний центр
Буська районна рада
Районний часопис
Буське районне радіомовлення


Ми у Facebook
 
Інформація  
+ Буська РДА
+ Про Буський район
+ Інвестиційна діяльність
+ Пропозиції інвесторам
+ Керівні документи
+ Проекти розпоряджень, які підлягають оприлюдненню
+ Розпорядження
+ Розпорядження, зареєстровані управлінням юстиції
+ Доступ до публічної інформації
+ Запобігання проявам корупції
+ Проект «Місцевий розвиток орієнтований на громаду - ІІ»
+ Пільгове іпотечне кредитування
+ ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ
+ Очищення влади
+ Збройні Сили України
+ ІНФОРМАЦІЯ
+ Місцеві вибори 2015
+ Управління Держспоживслужби
 
Розділи  
+ Економіка
+ Сільське господарство
+ Управління соціального захисту
+ Служба у справах дітей Буської РДА
+ Архітектура
+ Культура
+ Освіта
+ Охорона здоров'я
+ Територіальний центр
+ Центр зайнятості
+ Регуляторна політика
+ Центр надання адміністративних послуг
+ Управління Держспоживслужби
+ Фінансове управління
+  Відділ статистики
+ Громадська рада
+ Відділ ведення Державного реєстру виборців
+ Відділ державної реєстрації
+ Паспорти бюджетних програм
+ Звернення громадян
+ Громадянське суспільство
+ Релігія
+ Туризм
+ Державна інспекція з питань праці
+ Планові перевірки
+ Моніторинг регіональних цін
+ Для багатодітних сімей
+ Громадське обговорення
+ ІНФОРМАЦІЯ для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
+ Туристична привабливість
+ Енергозбереження
+ Децентралізація влади
+ Об'єднані територіальні громади
+ Законодавчі акти
+ Управління Пенсійного фонду
+  Оголошення
 
Календар подій  

 
Лічильник  

 1590276 всього

 34 зараз на сайті

 
Сервіс  
Написати для admin  Зворотний зв'язок
Додати  Додати у вибране
Рекомендувати цей сайт другові  Рекомендувати другові
Мобільна версія   Мобільна версія
 
  Архів новин  
 

Буська ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області інформує - admin 20/09/2017 • 14:05

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ НАДАЄ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ДІЙ ПЛАТНИКА У РАЗІ БЛОКУВАННЯ РЕЄСТРАЦІЇ ПОДАТКОВИХ НАКЛАДНИХ. Головним управлінням ДФС у Львівській області у зв’язку з численними зверненнями платників податків щодо запровадження системи автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН), з 22 серпня 2017 року запроваджено надання інформаційної допомоги та обговорення проблемних питань з зазначеної теми в Центрі обслуговування платників міста Львова щовівторка та щочетверга з 11-00 до 13-00 в залі № 3 (1 поверх адмінприміщення по вул. Стрийській, 35).
Платник податків має право на нерозголошення контролюючим органом (посадовими особами) відомостей про такого платника без його письмової згоди. Тому представникам підприємств для отримання консультацій щодо заблокованих накладних необхідно мати при собі документи, що посвідчують особу або довіреність підприємства у разі, якщо, за інформацією звертається особа, яка не є директором чи головним бухгалтером підприємства.
Звертаємо увагу, що на суб-сайті ГУ ДФС у Львівській області для платників ПДВ розміщені роз’яснення щодо заповнення Таблиці даних платника та Повідомлення про подання підтвердних документів платнику податку на додану вартість.

ПРОДАЖ НЕРУХОМОСТІ: КОЛИ Є ОБЄКТ ОПОДАТКУВАННЯ, А КОЛИ – НІ. Згідно з п. 172.1 ст. 172 Податкового кодексу України дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) не частіше одного разу протягом звітного податкового року житлового будинку, квартири або їх частини, кімнати, садового (дачного) будинку (включаючи земельну ділянку, на якій розташовані такі об’єкти, а також господарсько-побутові споруди та будівлі, розташовані на такій земельній ділянці), а також земельної ділянки, що не перевищує норми безоплатної передачі, визначеної ст. 121 Земельного кодексу України залежно від її призначення, та за умови перебування такого майна у власності платника податку понад три роки, не оподатковується.
Відповідно до п. 172.2 ст. 172 Кодексу дохід, отриманий платником податку від продажу протягом звітного податкового року більш як одного з об’єктів нерухомості, зазначених у п. 172.1 цієї статті, або від продажу об’єкта нерухомості, не зазначеного в п. 172.1 цієї статті, підлягає оподаткуванню за ставкою 5 %, визначеною п. 167.2 ст. 167 Кодексу.
Отже, якщо протягом звітного податкового року фізична особа здійснює продаж зазначеного об’єкта житлової нерухомості і такий об’єкт перебуває у власності фізичної особи понад три роки, то дохід від його продажу не оподатковується податком на доходи фізичних осіб та військовим збором.

ФАХІВЦЯМИ БУСЬКОЇ ОДПІ НАДАНО БІЛЬШЕ 13 ТИСЯЧ ПОСЛУГ. Надання адміністративних послуг є одним з найважливіших завдань у взаємовідносинах фіскальних органів з платниками податків. Так, у Центрі обслуговування платників головного офісу Буської ОДПІ відвідувачі мають можливість отримати весь комплекс адміністративних та інформаційних послуг безкоштовно. Для платників податків та громадян у приміщенні Центру розміщені інформаційні та тематичні стенди з питань застосування норм податкового законодавства, зразки заповнення заяв, податкової звітності, єдиного внеску та перелік адміністративних послуг. Про це повідомила представників ЗМІ начальник відділу обслуговування платників Анна Третьякова.
У січні-серпні 2017 року кількість наданих послуг у Центрі обслуговування становила 13674, з них адміністративних – 2841. Зокрема, громадянам було видано 1980 карток платника податків та внесено до паспорта громадян України дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Також надано 204 витяги з реєстру платників єдиного податку, проведено реєстрацію 72 книг обліку розрахункових операцій, 82 розрахункових книжок та зареєстровано 17 реєстраторів розрахункових операцій.
Протягом восьми місяців п.р. 173 громадянина зареєструвались платниками єдиного податку та зареєстрували 186 книг обліку доходів та витрат платника єдиного податку. Видано 38 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету та 16 громадянам підтверджено статус податкового резидента України.
А. Третьякова нагадала, для зручності платників кожна адміністративна послуга має інформаційну картку, в якій є відомості про суб'єкта, який надає адміністративну послугу, нормативно-правові акти, які це регламентують і умови його отримання. Повний перелік всіх адміністративних послуг, які надаються інспекцією можна переглянути на інформаційних стендах Центру обслуговування платників, а також на офіційному порталі Головного управління ДФС в Львівській області.
Cектор організації роботи Буської ОДПІ


З нагоди професійного свята на Львівщині відзначили кращих рекрутерів - admin 20/09/2017 • 14:05

Сьогодні, 20 вересня, з нагоди Дня рекрутера, на Львівщині відзначили кращих рекрутерів. Голова Львівської ОДА Олег Синютка привітав та нагородив відзнаками рекрутерів соціально відповідальних підприємств регіону.
«Ви сьогодні займаєте надзвичайно важливу нішу у компаніях та установах. Ваша праця – це внесок та ріст кожного працівника, а також - успіх підприємства в цілому. Про важливість ролі рекрутера свідчить також і той факт, що коли я відвідую різноманітні підприємства, то однією з найважливіших тем є робота з персоналом. Окрім роботи задля блага підприємства, сьогодні дуже важливо об’єднати зусилля заради промоції роботи в Україні. Це – складно, проте це запорука успіху кожного українця, який працюватиме на власній землі поруч із своєю сім’єю, це успіх Львівщини, успіх України», - зазначив у вітальному слові Олег Синютка.
Також в межах відзначення професійного свята у приміщенні Львівського міського центру зайнятості відбувся круглий стіл «Живи і працюй в Україні: реалії та перспективи».
«Професійно технічна освіта – це серйозний інгібітор економічного розвитку Львівщини. Сьогодні ми напрацьовуємо модель, яка полягає в тому, щоб керівництво, стиль управління професійно-технічними навчальними закладами адаптувати в бізнес. Важливо запросити до керівництва навчальними закладами тих людей, які є в бізнесі, або були в бізнесі, тих людей, які розуміють яким чином готувати кадри і для кого їх потрібно готувати. Що це не просто виконання замовлення, а що це підготовка учня від етапу вступу, професійно виробнича підготовка, та працевлаштування. Також важливо доносити до молоді, що не диплом робить людину фахівцем, а відповідний рівень знань, а успішною її робить робота за фахом і хороша заробітна плата», - зазначив директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.
Відтак учасники заходу обговорили проблемні питання у сфері пошуку персоналу на замовлення фірм і компаній, висвітлення інноваційних підходів в організації співпраці обласної служби зайнятості з працедавцями, впровадження елементів рекрутингу у діяльність центрів зайнятості.


На Львівщині вчать як правильно вирощувати малину - admin 20/09/2017 • 14:05

На зустрічах з аграріями Львівщини, які 19-20 вересня відбувались в чотирьох районах області, економіст ФАО (Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН) Андрій Ярмак на прикладах поділився досвідом щодо стратегії вирощування ягід.
«Зараз малини на Львівщині занадто багато, щоб продати все на свіжий ринок, і недостатньо багато, щоб побудувати дійсно ефективну та сучасну переробку. Крім того, її концентрація є не надто високою, як це мало би бути. В результаті неможливо зібрати однорідну партію товару на заморозку, і, як наслідок, ціни мінімальні, що перекреслює всі зусилля багатьох людей. Так, малина є прибутковою й зараз, але прибутки мають і можуть бути в рази вищими» - зазначає Андрій Ярмак.
На семінарах експерт з економічних питань, аналітик відділу агробізнесу ЄБРР Василь Говгера презентував учасникам семінару досвід кооперації професійних виробників, адже саме кооперативна модель є найбільш вигідною з економічної точки зору.
Аграрії також мали можливість отримали практичні поради, щодо технології вирощування ягідних культур, зокрема щодо аналізу сортів малини, інформацію де брати саджанці та яких помилок потрібно уникати, закладаючи малинову плантацію від експерта галузі ягідництва Олега Босого.
Такі семінари дають поштовх до розвитку малинного бізнесу в Україні, а Львівщина є перспективною областю, яка в майбутньому зможе зайняти вагому нішу в експорті малини.
Також, 19 вересня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся з економістом Продовольчої та сільськогосподарської організація ООН (ФАО) Андрієм Ярмаком. Під час зустрічі обговорювали актуальні питання розвитку кооперації на Львівщині. Слід зазначити, що Львівська ОДА організовує семінари щодо нових можливостей малинового бізнесу на Львівщині, ініціаторами яких виступають міжнародні організації ФАО та ЄБРР.


Зекономлені кошти від вивозу сміття зі Львова розподілили між громадами - admin 20/09/2017 • 14:05

Сьогодні під час наради у голови Львівської ОДА Олега Синютки з громадськими активістами погодили фінансування об’єктів житлово-комунальної та соціально-культурної сфери тих територій, які приймають ТПВ зі Львова.
Зекономлені 20 млн грн скерували на капітальні та поточні ремонти, а також на закупівлю спеціалізованої техніки.
Олег Синютка висловив вдячність громадським активістам за участь у вирішенні проблеми.
«Профільні департаменти Львівської ОДА разом із органами місцевого самоврядування напрацювали відповідні пропозиції, однак залучення громадських активістів допоможе знайти спільне бачення та пришвидшить вирішення проблеми», - зазначив Олег Синютка.
Окрім того, департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА спільно з громадськістю працює над формуванням пропозицій щодо наступного використання коштів, які вдалося зекономити на вивезенні сміття зі Львова.


Розвиток підприємництва та покращення інвестиційного клімату регіону – у пріоритеті - admin 20/09/2017 • 14:05

У кожному районі Львівської області працюватимуть відповідальні особи, які займатимуться моніторингом інвестиційних об’єктів. Включно із об’єктами, що будуються, добудовуються або на яких триває реконструкція, а також діючих об’єктів, що не введені в експлуатацію на території району.
Про це розповів начальник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис під час наради голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки із головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення.
«Ми повинні підвищувати обсяги залучення інвестицій в економіку Львівщини, - наголосив під час наради Олег Синютка. - Тому допомагатимемо інвесторам у реалізації тих чи інших проектів з перших кроків».
Сьогодні на супроводі в управлінні інвестиційної політики Львівської ОДА перебувають 86 інвестиційних об’єктів області.
За словами Романа Матиса, систематичний контроль має на меті вирішення проблемних питань суб’єктів господарювання, що виникають у процесі здійснення ними господарської діяльності та гальмують процеси ведення бізнесу.
Результатом такої системної роботи стане наповнення місцевих бюджетів через ріст сплати податків та інвестиційних внесків, легалізація підприємницької діяльності, створення нових робочих місць, забезпечення безперебійної діяльність підприємств, формування довірливих стосунків з підприємствами, покращення інвестиційного клімату району та області.
«Це стимулюватиме інвесторів відкривати нове виробництво або розширювати вже існуючі», - додав Роман Матис.
Варто зазначити, що у 2016 році на території Львівської області відкрили та розширили свої виробничі потужності 54 підприємства з іноземними інвестиціями, на яких створено близько 12 000 робочих місць. У 2016 році в економіку Львівщини іноземними інвесторами вкладено 58,6 млн доларів США інвестицій, що у 2,1 раза більше порівняно з 2015 роком.


СтартНазад [ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ] 10 наступні сторінкиДаліКінець
 

  Голова Буської РДА
 

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Кожен з Вас знайде тут цікаву та корисну інформацію про наш лелечий край та людей, які населяють цю благодатну землю!

  Пошук
 
  Пошук Google
 
Google

Web busk-rda.org.ua
  веб-ресурси
 
Конституція України
Офіційний сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Головне управління державної служби України
Львівська обласна державна адміністрація
Львівська обласна рада
Державний реєстр виборців
ДПС у Львівській області
Гаряча лінія
Проект економічного та соціального розвитку Львівської області
Інвестиційний портал Львівської області
Новини України та світу.УКРІНФОРМ
Ми розвиваємо електронне урядування
Галерея послуг Львівської області
ІНФОРМАЦІЯ для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
Запрошуємо талановитих людей реалізувати себе у владі
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
Офіс реформ. Львівщина
Державна підтримка енергозбереження
Державна служба України<br /> у справах ветеранів війни <br /> та учасників антитерористичної операції
Національна дитяча <br /> гаряча лінія
Безоплатна <br /> правова допомога
Подорожуємо по безвізу
Департамент з питань цивільного захисту
Продовжується набір на військову службу за контрактом до Національної Гвардії України
Національне агенство з питань запобігання корупції
Зміни Одне Життя

«Відео Енергоменеджмент – шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів»
  Новини регіону
 
  
^ Вгору ^

м.Буськ вул.Львівська, 2
електронна адреса: busk_rda@ukr.net
                                 тел.(03264) 2-16-92
                                  тел.(03264) 2-18-02
GuppY - http://www.freeguppy.org/    Site powered by GuppY v4.5.12 © 2004-2005 - CeCILL Free License   GuppY - http://www.freeguppy.org/