Офіційний веб-сайт Буської районної державної адміністрації Львівської області - Архів новин
  
Інформаційні ресурси  
Координаційний центр
Буська районна рада
Районний часопис
Буське районне радіомовлення


Ми у Facebook
 
Інформація  
+ Буська РДА
+ Про Буський район
+ Інвестиційна діяльність
+ Пропозиції інвесторам
+ Керівні документи
+ Проекти розпоряджень, які підлягають оприлюдненню
+ Розпорядження
+ Розпорядження, зареєстровані управлінням юстиції
+ Доступ до публічної інформації
+ Запобігання проявам корупції
+ Проект «Місцевий розвиток орієнтований на громаду - ІІ»
+ Пільгове іпотечне кредитування
+ ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ
+ Очищення влади
+ Збройні Сили України
+ ІНФОРМАЦІЯ
+ Місцеві вибори 2015
+ Управління Держспоживслужби
 
Розділи  
+ Економіка
+ Сільське господарство
+ Управління соціального захисту
+ Служба у справах дітей Буської РДА
+ Архітектура
+ Культура
+ Освіта
+ Охорона здоров'я
+ Територіальний центр
+ Центр зайнятості
+ Регуляторна політика
+ Центр надання адміністративних послуг
+ Управління Держспоживслужби
+ Фінансове управління
+  Відділ статистики
+ Громадська рада
+ Відділ ведення Державного реєстру виборців
+ Відділ державної реєстрації
+ Паспорти бюджетних програм
+ Звернення громадян
+ Громадянське суспільство
+ Релігія
+ Туризм
+ Державна інспекція з питань праці
+ Планові перевірки
+ Моніторинг регіональних цін
+ Для багатодітних сімей
+ Громадське обговорення
+ ІНФОРМАЦІЯ для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
+ Туристична привабливість
+ Енергозбереження
+ Децентралізація влади
+ Об'єднані територіальні громади
+ Законодавчі акти
+ Управління Пенсійного фонду
+  Оголошення
 
Календар подій  

 
Лічильник  

 1590277 всього

 34 зараз на сайті

 
Сервіс  
Написати для admin  Зворотний зв'язок
Додати  Додати у вибране
Рекомендувати цей сайт другові  Рекомендувати другові
Мобільна версія   Мобільна версія
 
  Архів новин  
 

Для десятикласників Красненської ЗОШ № 1 відбувся пізнавальний захід – літературно-мистецький екскурс за творчістю О.Кульчицької - admin 21/09/2017 • 10:43

15 вересня виповнилося 140 років від дня народження видатної української мисткині – художниці, етнографа та педагога Олени Кульчицької. Вона внесла вагомий вклад у розвиток українського малярства, була першою жінкою – художницею у Західній Україні, володаркою Шевченківської премії О.Кульчицька працювала у різних техніках - живопис, графіка, сакральне мистецтво (створила унікальний іконостас), прикладне мистецтво, килимарство, проектувала меблі, створила об’єкти з емалі, бронзи, майоліки. Художниця багато працювала в книжковій графіці – намалювала ілюстрації до «Слова о полку Ігоревім», «Тіней забутих предків» М.Коцюбинського, збірки новел «Дорога» В. Стефаника, тритомника В.Гнатюка «Українська народна міфологія». Впродовж життя О. Кульчицька намалювала близько 4000 художніх творів, проілюструвала понад 70 дитячих книжок, в тому числі букварів, читанок, окремих оповідань, байок. У її творчому доробку графічна серія портретів видатних українських письменників, гравюри на дереві «Українські святі», цикл офортів із зображенням старовинних пам`яток архітектури. Працюючи у Львівському музеї етнографії та художнього промислу, художниця займалась дослідженням українського орнаменту. У 1959 році вона видала альбом «Народний одяг західних областей України», зразки вишивки до якого збирала все життя.
Сьогодні в Красненській селищній бібліотеці ім.І.Тиктора для десятикласників Красненської ЗОШ № 1 відбувся пізнавальний захід – літературно – мистецький екскурс за творчістю О.Кульчицької «Щоб по мені заплакала трембіта…» А провела його Галина Гораль – заступник директора Буської ЦБС по роботі з дітьми, досвідчений фахівець та чудовий оратор. Вона грунтовно та цікаво змалювала перед присутніми портрет видатної української художниці Олени Кульчицької, за що заслужено отримала слова подяки від учнів та їх наставника – вчительки Красненської ЗОШ № 1 Галини Кульчицької.

Л.Вовк, завідувачка методичного відділу Буської ЦРБ ім.І.Котляревського


На Львівщині урочисто відкрили Почесне консульство Республіки Молдова - admin 21/09/2017 • 10:43

У четвер, 21 вересня, відбулось офіційне відкриття Почесного консульства Республіки Молдова у Львові за адресою: вул. Коновальця, 54.
Церемонія відкриття розпочалась з виконання Гімну України і Гімну Молдови, після чого відбулось урочисте перерізання стрічки. Участь у заході взяли Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Руслан Болбочан, Почесний консул Володимир Губицький, голова Львівської ОДА Олег Синютка, перший заступник голови Львівської облради Андрій Білоус.
«Сьогодні маємо позитивний баланс торгових стосунків між Львівщиною і Молдовою. Із перспектив, які обговорювали сьогодні із Почесним послом Молдови в Україні – поглиблення економічних та культурних відносин, - зазначив під час урочистого відкриття консульства голова Львівської ОДА Олег Синютка. - Особлива подяка уряду Республіки Молдова за вашу позицію у питанні підтримки територіальної цілісності України. Окупація частини Молдови російськими військами відбулась задовго до окупації Криму та частини Луганської та Донецької областей, тому Молдова як ніхто розуміє ті проблеми, з якими довелося зіткнутись українському суспільству. Відрадно також, що у навчаннях Rapid Trident-2017 брали участь й військові із Республіки Молдова».
Зазначимо, на сьогодні з Львівщиною співпрацюють близько п’ятдесяти молдовських підприємств.


На ринку Шувар стартував фестиваль «Кращий господар Львівщини 2017». Серед його учасників делегація Буського району - admin 21/09/2017 • 10:43

Сьогодні, 21 вересня, на ринку «Шувар» розпочався фестиваль «Кращий господар Львівщини». Господарі із різних куточків вже позмагались у конкурсі «доїння кіз» та продемонстрували свої знання із сільського господарства у інтелектуальному змаганні.
Із успішним стартом господарів та гостей фестивалю привітав голова Львівської ОДА Олег Синютка. Очільник області наголосив на важливості праці селянських та фермерських господарств Львівщини.
«Дух господаря та любов до рідної землі глибоко вкорінені у само ідентичності кожного українця. І сьогодні ви тут демонструєте, що жодні обставини не в змозі це змінити. Я дякую фермерським спілкам, асоціаціям, адже саме ви робите надзвичайно важливу справу. Україна сьогодні потребує господаря, який готовий впроваджувати наукові розробки, застосовувати сучасні технології, господаря, який всім серцем любить справу, яку він робить», - зазначив у Олег Синютка.
В межах фестивалю діє ярмарка «Добрі традиції Галичини», де свою продукцію презентують фермерські господарства Львівщини. В асортименті – фермерські сири та молочні продукти, домашні ковбаси, паштети, копченості, хліб, випічка, різноманітні соуси, десерти і солодощі тощо.
«Щодня до нас на ринок заїжджає понад 400 машин виробників. Ми бачимо яка це важка праця і як постійно виробники удосконалюють своє виробництво. Ми гордимось, що хоч трішки дотичні до формування нашого українського господаря. Адже саме український господар є основою нашої держави», - зазначив заступник групи компаній «Шувар» Роман Федишин.
Кульмінацією свята стане визначення кращого господаря Львівщини. Окрім цього господарі позмагаються у спортивних конкурсах та конкурсі «біг поросят».


Львівщина поглиблюватиме співпрацю із Республікою Молдова - admin 21/09/2017 • 10:43

Сьогодні, 21 вересня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Молдова в Україні Русланом Болбочаном.
Сторони порушили питання двосторонніх відносин у економічній, торговельній, оборонній та культурній сферах.Олег Синютка подякував в особі Руслана Болбочана Уряду та народу Молдови за підтримку в нелегкі часи, що зараз переживає Україна.
«Для нас надзвичайно важливо, що ті питання, які порушує міжнародне співтовариство за збереження суверенітету та територіальної цілісності України, завжди мають підтримку зі сторони дипломатичного корпусу та державної влади республіки Молдова. Окрім того, домовленості двох країн щодо спільного пункту пропуску засвідчують взаємну повагу та співпрацю», - наголосив Олег Синютка.
Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Руслан Болбочан, відповідно, висловив готовність до розширення співпраці.
«Ми будемо працювати у напрямі зближення бізнесу обох країн, адже молдовські підприємці все більше висловлюють зацікавленість у виході на ринки Західної України. До того ж, культурно-гуманітарний напрямок – ще один пласт співпраці, можливості якого до кінця не використані», - зазначив Руслан Болбочан.
Під час зустрічі Олег Синютка ознайомив Посла із досвідом Львівської області у співпраці з іноземними компаніями в галузі АПК, курортно-рекреаційній та деревообробній сферах. Зупинились також на розвитку машинобудування, зокрема на запуску в експлуатацію нових моделей міського електротранспорту.
Голова Львівської ОДА також наголосив на важливості участі молдовських військ у Міжнародних військових навчаннях “Репід Трайдент–2017”.
Зазначимо, що сьогодні о 14.00 на вул. Коновальця, 54 відбудеться церемонія урочистого відкриття Почесного консульства Республіки Молдова у Львові.


Львівщина – пілотний регіон проекту “Навчальні програми професійного зростання” - admin 21/09/2017 • 10:43

У середу, 20 вересня, представники департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА на чолі із заступником голови-керівником апарату Львівської облдержадміністрації Маріанною Вільшинською зустрілися із директором Програми “Навчальні програми професійного зростання” USAID Олександром Сидоренком, координатором проекту “Навчальні програми професійного зростання” Оленою Кисельовою, координатором проектів Агентства США з міжнародного розвитку Тамарою Паливодою та програмним координатором WorldLearning, Inc Дженіфер Плент.
Маріанна Вільшинська висловила вдячність делегації за попередній досвід участі ЦОВ Львівської області в навчальних програмах професійного зростання посприяв інституційному зміцненню органів, раціоналізації їхньої діяльності, а також у розробці та практичній реалізації важливих підходів та інструментів, з якими службовці мали змогу ознайомитися протягом навчальних поїздок.
Зважаючи на попередній позитивний досвід реалізації навчальної Програми, під час зустрічі порушили питання щодо розширення співпраці, визначивши Львівщину пілотним регіоном для подальшої участі посадовців Львівської облдержадміністрації в Програмі “Навчальні програми професійного зростання”.
Зазначимо, перші представники Львівщини візьмуть участь у Програмі вже навесні 2018 року.


СтартНазад [ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ] 10 наступні сторінкиДаліКінець
 

  Голова Буської РДА
 

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Кожен з Вас знайде тут цікаву та корисну інформацію про наш лелечий край та людей, які населяють цю благодатну землю!

  Пошук
 
  Пошук Google
 
Google

Web busk-rda.org.ua
  веб-ресурси
 
Конституція України
Офіційний сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Головне управління державної служби України
Львівська обласна державна адміністрація
Львівська обласна рада
Державний реєстр виборців
ДПС у Львівській області
Гаряча лінія
Проект економічного та соціального розвитку Львівської області
Інвестиційний портал Львівської області
Новини України та світу.УКРІНФОРМ
Ми розвиваємо електронне урядування
Галерея послуг Львівської області
ІНФОРМАЦІЯ для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
Запрошуємо талановитих людей реалізувати себе у владі
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
Офіс реформ. Львівщина
Державна підтримка енергозбереження
Державна служба України<br /> у справах ветеранів війни <br /> та учасників антитерористичної операції
Національна дитяча <br /> гаряча лінія
Безоплатна <br /> правова допомога
Подорожуємо по безвізу
Департамент з питань цивільного захисту
Продовжується набір на військову службу за контрактом до Національної Гвардії України
Національне агенство з питань запобігання корупції
Зміни Одне Життя

«Відео Енергоменеджмент – шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів»
  Новини регіону
 
  
^ Вгору ^

м.Буськ вул.Львівська, 2
електронна адреса: busk_rda@ukr.net
                                 тел.(03264) 2-16-92
                                  тел.(03264) 2-18-02
GuppY - http://www.freeguppy.org/    Site powered by GuppY v4.5.12 © 2004-2005 - CeCILL Free License   GuppY - http://www.freeguppy.org/