Офіційний веб-сайт Буської районної державної адміністрації Львівської області - Архів новин
  
Інформаційні ресурси  
Координаційний центр
Буська районна рада
Районний часопис
Буське районне радіомовлення


Ми у Facebook
 
Інформація  
+ Буська РДА
+ Про Буський район
+ Інвестиційна діяльність
+ Пропозиції інвесторам
+ Керівні документи
+ Проекти розпоряджень, які підлягають оприлюдненню
+ Розпорядження
+ Розпорядження, зареєстровані управлінням юстиції
+ Доступ до публічної інформації
+ Запобігання проявам корупції
+ Проект «Місцевий розвиток орієнтований на громаду - ІІ»
+ Пільгове іпотечне кредитування
+ ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ
+ Очищення влади
+ Збройні Сили України
+ ІНФОРМАЦІЯ
+ Місцеві вибори 2015
+ Управління Держспоживслужби
 
Розділи  
+ Економіка
+ Сільське господарство
+ Управління соціального захисту
+ Служба у справах дітей Буської РДА
+ Архітектура
+ Культура
+ Освіта
+ Охорона здоров'я
+ Територіальний центр
+ Центр зайнятості
+ Регуляторна політика
+ Центр надання адміністративних послуг
+ Управління Держспоживслужби
+ Фінансове управління
+  Відділ статистики
+ Громадська рада
+ Відділ ведення Державного реєстру виборців
+ Відділ державної реєстрації
+ Паспорти бюджетних програм
+ Звернення громадян
+ Громадянське суспільство
+ Релігія
+ Туризм
+ Державна інспекція з питань праці
+ Планові перевірки
+ Моніторинг регіональних цін
+ Для багатодітних сімей
+ Громадське обговорення
+ ІНФОРМАЦІЯ для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
+ Туристична привабливість
+ Енергозбереження
+ Децентралізація влади
+ Об'єднані територіальні громади
+ Законодавчі акти
+ Управління Пенсійного фонду
+  Оголошення
 
Календар подій  

 
Лічильник  

 1678858 всього

 28 зараз на сайті

 
Сервіс  
Написати для admin  Зворотний зв'язок
Додати  Додати у вибране
Рекомендувати цей сайт другові  Рекомендувати другові
Мобільна версія   Мобільна версія
 
  Архів новин  
 

У День радіо, телебачення та зв’язку відбулася зустріч за круглим столом голови РДА Петра Мороза та голови районної ради Богдана Глови з журналістами Буського району - admin 17/11/2017 • 09:32

У розбудові незалежної держави та громадянського суспільства ЗМІ належить особлива роль. Невипадково про засоби масової інформації часто кажуть, як про „четверту владу”, соціальна роль яких у сучасному українському суспільстві постійно зростає. Саме вони є посередниками між владою і громадянами. Тому в час, коли Україна веде збройну війну з агресором на сході та інформаційну всередині держави, вкрай важливо, аби мас-медіа виконували свою найважливішу функцію – давали жителям району оперативну, об’єктивну та неупереджену інформацію, на основі якої можна скласти реальну картину сьогодення, довідатися про важливі події суспільного та політичного життя, стежити за розв’язанням нагальних проблем, водночас дотримуватися принципів журналістської етики.

Ці та інші питання стали темами для обговорення під час зустрічі за круглим столом, яка відбулася 16 листопада у День радіо, телебачення та зв’язку, з журналістами Буського району.
Щирі слова вдячності керівники Петро Мороз та Богдан Глова адресували не лише журналістам Буського радіо у день їх професійного свята, але й дружньому колективу районної газети «Воля народу», досвідченим журналістам-ветеранам, позаштатним дописувачам ЗМІ та фотокорам. Усі вони отримали Подяки за підписом двох голів та червоні троянди – символ життя і досконалості.
За чашкою кави злетіли три години жвавого спілкування, обміну думками, були й гострі запитання щодо земельних відносин поміж орендарями в умовах жорсткої конкуренції, стану проведення децентралізації, шляхів наповнення районного та місцевих бюджетів, національно-патріотичного виховання дітей і молоді, перспектив впровадження FM-радіо, перших кроків після роздержавлення комунального ЗМІ «Воля народу» в ПП «Медіа-центр «Над Бугом».
Як зазначали самі журналісти, зустрічі такого формату йдуть на користь як мас-медіа, так і органам влади. Вони дають можливість налагодити дієву співпрацю, додають відкритості, гласності, доступності інформації для журналістів, які донесуть її до своїх читачів і слухачів.


Делегація Буського району на чолі з головою РДА Петром Морозом взяла участь в обласних святкуваннях Дня працівника сільського господарства та провела найоригінальнішу презентацію короваю - admin 17/11/2017 • 09:32

В четвер, 16 листопада, у Львівському національному аграрному університеті відбулися обласні святкування Дня працівника сільського господарства. Участь у них взяла й делегація Буського району, яку очолював голова РДА Петро Мороз.
Почесними грамотами департаменту АПК Львівської ОДА за сумлінну працю, високі досягнення у виробництві сільськогосподарської продукції та з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства було нагороджено бущан:
- Казмірчука Михайла Володимировича – голову ФГ «Віра»;
- Оливу Михайла Людвіговича – керівника ПП «Західний Буг»;
- Зробка Василя Дмитровича - голову ФГ «Козацьке».
Подяку департаменту АПК отримав керівник СТзОВ "Апогей Агро" Каделяк Михайло Степанович.
В межах святкування відбулися виставка сільськогосподарської продукції та конкурс короваїв. У номінації "Найоригінальніша презентацію" перемогу святкував Буський район.Запашний коровай (на фото) виготовила господиня з села Сторонибаби Мирослава Троян.

Короваї по завершенні конкурсу передали в сиротинці, військові частини та військовий госпіталь.
Довідково. Агропромисловий комплекс району – це 48,5 тис. га сільськогосподарських угідь, з яких 30,9 тис. га використовуються у безпосередньому виробництві , зокрема 20,9 тис. га - більше 70 сільгосппідприємств всіх форм власності.
5 господарств мають в оренді 12,4 тис. га ріллі, що становить 59,3 відсотка ріллі с/г підприємств району. Сільськогосподарськими підприємствами зібрано за січень-жовтень 2017 року 64,1 тис. тон. Серед технічних культур переважають соняшник та озимий ріпак, а це 5,2 тис. га. На території району культивується не традиційна для нашої зони культура – соняшник. В цьому році під ним зайнято 2,7 тис. га, врожайність цієї південної культури – 23,9 ц/га, по області – 23,0цнт/га.

Станом на 1 листопада 2017 року в сільськогосподарських підприємствах поголів’я ВРХ нараховує 464 гол, що на 22 голів більше, ніж минулого року. Поголів’я корів збільшилося на 11 голів і нараховує 175, свиней – 25,1 тис. голів., що на рівні минулого року.
Основним показником діяльності аграрного сектору є виробництво валової продукції.
За 9 місяців 2017 року сільськогосподарськими підприємствами району вироблено валової продукції сільського господарства на 133,0 млн. грн., що на рівні 2016 року.
Для селян важливою підтримкою є орендна плата, яку виплачують орендарі земельних паїв. Станом на 1 листопада селяни Бущини отримали 18 млн. гривень орендної плати.
Серед найбільших виробників зернових в районі: ПП «Західний Буг», ТОВ «Приват-Агро-Львів», ТОВ «Апогей Агро», ТОВ «Барком», ТОВ «Агро МХП», ТОВ «Агро ЛВ Лімітед». Підприємства отримали високі врожаї зернових культур – 56,8 цнт/га, а по області - 49,5цнт/га, в т.ч. озимої пшениці – найголовнішої продовольчої культури – 58,1 ц/га, по області – 49,5цнт/га.
На території району працює сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Побужани» в с. Побужани, який об’єднує 46 членів ОСГ, сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Колос-Агро» в с. Чішки об’єднує фермерські господарства району, забезпечує потребу фермерських господарств у сушці зерна, на території Заводської сільської ради – молочний кооператив «Молоко країни», який заготовляє молоко.


Буський районний центр зайнятості популяризує серед учнів старших класів робітничі професії - admin 17/11/2017 • 09:32

Буський РЦЗ провів профорієнтаційний захід для учнів 9-10 кл. Андріївського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІст.» на тему: «Свідомий вибір професії». Особливий акцент було зроблено на популяризації робітничих професій. Школярі дізналися про види професійної діяльності, які користуються попитом на регіональному ринку праці та про ринкоутворюючі підприємства Буського району. А щоб вибір професії був свідомим, учням продемонстрували профорієнтаційні відеоролики про вибір професій та можливості служби зайнятості щодо поглибленого профорієнтаційного тестування.

/Галина Зелінська, провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Буського районного центру зайнятості/


До уваги платників податків району. Буська ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області інформує - admin 17/11/2017 • 09:32

СЕРВІС ДФС «ВІДКРИТІ ДАНІ». Буська ОДПІ повідомляє про те, що на офіційному веб - порталі Державної фіскальної служби України працює у тестовому режимі сервіс «Відкриті дані». Службою оприлюднюються (оновлюються) набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних за адресою: data.gov.ua. Результати пошуку можна відсортувати за такими ознаками:
- за популярністю наборів даних серед користувачів;
- за назвою;
- за кількістю наборів даних;
- за ключовими словами;
- за форматом набору даних;
- за частотою оновлення.
Сервіс містить безліч наборів даних, зокрема реєстри, переліки, інформацію, показники, звіти та інші дані. Дані публікуються в форматах: csv, html, xml, pdf, doc.
Скористатися сервісом пропонуємо на головній сторінці офіційного веб - порталу відомства (http://sfs.gov.ua/), натиснувши на банер «Відкриті дані».


ЧИ ВКЛЮЧАЄТЬСЯ ПЛАТА ЗА ПРИДБАННЯ ЛІЦЕНЗІЙ ДО СКЛАДУ ВИТРАТ ПІДПРИЄМЦЯ? Згідно з п. 177.2 ст. 177 Податкового кодексу України об’єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) і документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи – підприємця.
Підпунктом 177.4.3 п. 177.4 ст. 177 ПКУ визначено перелік витрат, безпосередньо пов’язаних з отриманням доходів фізичною особою – підприємцем від провадження господарської діяльності на загальній системі оподаткування, зокрема, платежі, сплачені за одержання ліцензій на провадження певних видів господарської діяльності фізичною особою – підприємцем, одержання дозволу, іншого документа дозвільного характеру, які пов’язані з господарською діяльністю фізичної особи – підприємця.
Враховуючи вищевикладене, платежі, сплачені ФОП за одержання ліцензій на провадження певних видів господарської діяльності, які пов’язані з його господарською діяльністю, включаються до складу витрат по факту їх сплати на підставі підтверджуючих документів.

ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ КОНТРОЛЬНОЇ СТРІЧКИ РРО. Відповідно до ст. 2 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі - Закон), контрольна стрічка – це документ, надрукований або створений в електронній формі реєстратором розрахункових операцій, який містить копії надрукованих цим реєстратором розрахункових документів, а для документів в електронній формі додатково фіскальні звітні чеки.
Відповідно до п. 10 ст.3 Закону суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов’язані друкувати або створювати в електронній формі на реєстраторах розрахункових операцій (за виключенням автоматів з продажу товарів (послуг) контрольні стрічки і забезпечувати їх зберігання протягом трьох років.

ВІДБУДЕТЬСЯ «НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРОФОРУМ. ПОДАТКИ. ФІНАНСИ. ПРАВО". 7 грудня у Києві у готелі "Хрещатик" відбудеться "Національний агрофорум. Податки. Фінанси. Право". Організатором заходу виступає офіційне видання Державної фіскальної служби України – "Вісник за підтримки Державної фіскальної служби України та Міністерства аграрної політики та продовольства України.
Організатор: офіційне видання Державної фіскальної служби України "Вісник. Офіційно про податки" та агентство "Сучасні маркетингові комунікації" за підтримки ДФС України та Міністерства аграрної політики та продовольства України.
Для реєстрації на участь у форумі необхідно заповнити заявку на сайті: www.visnyk.ua/forum
Додаткову інформацію можна отримати за тел.:, (044) 501-06-42, (067) 506-32-64, mail@visnyk.ua


ПРАВО НА ПОДАТКОВУ ЗНИЖКУ ДЛЯ ПЛАТНИКА ПОДАТКУ, ЯКИЙ НАВЧАЄТЬСЯ В АСПІРАНТУРІ. Право платника податку на податкову знижку, підстави для її нарахування, перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, обмеження права на її нарахування визначені ст. 166 Податкового кодексу України.
Основні правові, організаційні, фінансові засади функціонування системи вищої освіти встановлено Законом України від 01 липня 2014 року №1556-VII «Про вищу освіту» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 1556).
Особи, які навчаються у вищих навчальних закладах, є здобувачами вищої освіти, серед яких є аспірант – особа, зарахована до закладу вищої освіти (наукової установи) для здобуття ступеня доктора філософії/доктора мистецтва (пп. 1 та 2 ст. 61 Закону № 1556).
Враховуючи викладене, платник податку, який навчається в аспірантурі, є здобувачем вищої освіти і, відповідно, має право на податкову знижку за витратами, понесеними у 2016 році на користь закладу освіти за навчання в аспірантурі за кожний повний або неповний місяць навчання протягом звітного податкового року.
Право на податкову знижку мають громадяни, які протягом 2016 року отримували дохід у вигляді заробітної плати, сплачували податок на доходи фізичних осіб. Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації, яку необхідно подати до 31 грудня 2017 року .
Cектор організації роботи Буської ОДПІ


У понеділок стартує Другий щорічний Форум громадських організацій Львівщини «Партнерство та розвиток» - admin 17/11/2017 • 09:31

У понеділок, 20 листопада, відбудеться Другий щорічний Форум громадських організацій Львівщини «Партнерство та розвиток».
У Форумі візьмуть участь голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, державний секретар Міністерства молоді та спорту України Олег Немчінов, член наглядової ради «Тепле місто», підприємець, співзасновник ресторанної групи Fast Food Systems та Kumpel Group та представники громадськості Марк Зархін.
Початок реєстрації о 10:30 год у Львівському будинку вчених (м. Львів, вул. Листопадового Чину, 6).


СтартНазад [ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ] 10 наступні сторінкиДаліКінець
 

  Голова Буської РДА
 

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Кожен з Вас знайде тут цікаву та корисну інформацію про наш лелечий край та людей, які населяють цю благодатну землю!

  Пошук
 
  Пошук Google
 
Google

Web busk-rda.org.ua
  веб-ресурси
 
Конституція України
Офіційний сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Головне управління державної служби України
Львівська обласна державна адміністрація
Львівська обласна рада
Державний реєстр виборців
ДПС у Львівській області
Гаряча лінія
Проект економічного та соціального розвитку Львівської області
Інвестиційний портал Львівської області
Новини України та світу.УКРІНФОРМ
Ми розвиваємо електронне урядування
Галерея послуг Львівської області
ІНФОРМАЦІЯ для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
Запрошуємо талановитих людей реалізувати себе у владі
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
Офіс реформ. Львівщина
Державна підтримка енергозбереження
Державна служба України<br /> у справах ветеранів війни <br /> та учасників антитерористичної операції
Національна дитяча <br /> гаряча лінія
Безоплатна <br /> правова допомога
Подорожуємо по безвізу
Департамент з питань цивільного захисту
Продовжується набір на військову службу за контрактом до Національної Гвардії України
Національне агенство з питань запобігання корупції
Зміни Одне Життя

«Відео Енергоменеджмент – шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів»
  Новини регіону
 
  
^ Вгору ^

м.Буськ вул.Львівська, 2
електронна адреса: busk_rda@ukr.net
                                 тел.(03264) 2-16-92
                                  тел.(03264) 2-18-02
GuppY - http://www.freeguppy.org/    Site powered by GuppY v4.5.12 © 2004-2005 - CeCILL Free License   GuppY - http://www.freeguppy.org/