Офіційний веб-сайт Буської районної державної адміністрації Львівської області - Архів новин
  
Інформаційні ресурси  
Координаційний центр
Буська районна рада
Районний часопис
Буське районне радіомовлення


Ми у Facebook
 
Інформація  
+ Буська РДА
+ Про Буський район
+ Інвестиційна діяльність
+ Пропозиції інвесторам
+ Керівні документи
+ Проекти розпоряджень, які підлягають оприлюдненню
+ Розпорядження
+ Розпорядження, зареєстровані управлінням юстиції
+ Доступ до публічної інформації
+ Запобігання проявам корупції
+ Проект «Місцевий розвиток орієнтований на громаду - ІІ»
+ Пільгове іпотечне кредитування
+ ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ
+ Очищення влади
+ Збройні Сили України
+ ІНФОРМАЦІЯ
+ Місцеві вибори 2015
+ Управління Держспоживслужби
 
Розділи  
+ Економіка
+ Сільське господарство
+ Управління соціального захисту
+ Служба у справах дітей Буської РДА
+ Архітектура
+ Культура
+ Освіта
+ Охорона здоров'я
+ Територіальний центр
+ Центр зайнятості
+ Регуляторна політика
+ Центр надання адміністративних послуг
+ Управління Держспоживслужби
+ Фінансове управління
+  Відділ статистики
+ Громадська рада
+ Відділ ведення Державного реєстру виборців
+ Відділ державної реєстрації
+ Паспорти бюджетних програм
+ Звернення громадян
+ Громадянське суспільство
+ Релігія
+ Туризм
+ Державна інспекція з питань праці
+ Планові перевірки
+ Моніторинг регіональних цін
+ Для багатодітних сімей
+ Громадське обговорення
+ ІНФОРМАЦІЯ для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
+ Туристична привабливість
+ Енергозбереження
+ Децентралізація влади
+ Об'єднані територіальні громади
+ Законодавчі акти
+ Управління Пенсійного фонду
+  Оголошення
 
Календар подій  

 
Лічильник  

 1590277 всього

 33 зараз на сайті

 
Сервіс  
Написати для admin  Зворотний зв'язок
Додати  Додати у вибране
Рекомендувати цей сайт другові  Рекомендувати другові
Мобільна версія   Мобільна версія
 
  Архів новин  
 

Львівщина на 50 % забезпечує Україну вугіллям - admin 22/09/2017 • 10:18

Про це, сьогодні, 21 вересня, під час засідання Колегії, розповів міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик. Як зазначив міністр, 50% щоденного відвантаження на енергетику по Україні забезпечує ДП «Львіввугілля», а відтак питання розвитку підприємства є вкрай важливим для регіону та енергетики країни в цілому.
Також Ігор Насалик додав, що ще цьогоріч ДП «Львіввугілля» отримає 350 млн грн кредитних коштів під державні гарантії на модернізацію, а відтак це дасть змогу вже з квітня 2018 вийти на беззбитковість.
Як зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, якщо ж кошти надійдуть, це покращить ефективність праці гірників, що в свою чергу дозволить підвищити заробітну плату від 40 до 75 %.
Зазначимо, що під час засідання Колегії за участю міністра Ігоря Насалика голови облдержадміністрацій, гендиректори вугільних підприємств та представники профспілок обговорили питання сучасного стану та подальшого функціонування підприємств вугільної промисловості.


П’ятеро воїнів АТО зі Львівщини у складі збірної команди України вирушили на «Ігри Нескорених» - admin 22/09/2017 • 10:18

Сьогодні збірна команда України вирушила до Торонто (Канада) на міжнародні змагання «Ігри Нескорених» (Invictus Games), які триватимуть упродовж 23 - 30 вересня.
Збірну команду України сформовано з українських військовиків - представників Збройних Сил, Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужби, які отримали поранення під час виконання службових обов’язків в зоні АТО.
У Торонто українці змагатимуться у шести видах спорту – веслування на тренажерах, плавання, пауерліфтинг, велосипедний спорт, легка атлетика та стрільба з лука.
У складі збірної команди України будуть представлені й п’ятеро воїнів, які презентуватимуть Львівщину, зокрема - члени основного складу: Катерина Михайлова (єдина жінка в команді), Роман Панченко та Дмитро Сидорук; а в резервному складі - Дмитро Афанасьєв; у складі супроводу - Сергій Калитюк. Катерина Михайлова візьме участь у змаганнях з пауерліфтингу, стрільби з лука та велоспорту; Дмитро Сидорук змагатиметься легкій атлетиці та стрільбі з лука; а Роман Панченко та Дмитро Афанасьєв заявлені у стрільбі з лука.
До Торонто у складі української делегації вирушили й двоє тренерів армійського спорту Львівщини: Леся Шах (стрільба з лука) та Володимир Латишевський (пауерліфтинг).

Нетерпляче очікують на прибуття українських воїнів до Торонта керівники організованих українських структур та молодь українська діаспори Канади, які готують спеціальну програму для української збірної.

Довідка:

«Ігри Нескорених» (Invictus Games) – це міжнародні спортивні змагання для військовослужбовців і ветеранів із обмеженими фізичними можливостями, отриманими під час виконання службових обов'язків. Участь у змаганнях беруть команди від країн-членів НАТО, а також стратегічних партнерів Альянсу.

Перші такі Ігри відбулись 2014 року у Лондоні. У 2016 році успіх лондонських змагань повторили Ігри в Орландо. В 2017 році Ігри Нескорених пройдуть вже втретє в Канаді, однак свою збірну Україна представлятиме вперше. Це одна з важливих ініціатив в галузі реабілітації учасників АТО, які отримали серйозні поранення, захищаючи свою державу.


Засідання Національної асоціації адвокатів на Львівщині об’єднало правників з усієї України - admin 22/09/2017 • 10:17

22 вересня, у приміщенні Львівського національного університету імені Івана Франка, розпочалось чергове засідання Національної асоціації адвокатів України. Захід об’єднав правозахисників з усіх областей України.
Із успішним стартом учасників привітав перший заступник голови Львівської ОДА Ростилав Замлинський.
«Дуже приємно, що сьогодні Львівщина об’єднала адвокатів з усіх куточків України. Живемо у непростий час і кожен з вас на своєму місці покликаний робити дуже важливі речі. Від вас залежать долі людей, ви озброєні правом, законом та словом. І дуже важливо, щоб всі ці знання, можливості та напрацювання ви передали наступним поколінням – учням та послідовникам. Адже від вас залежить наскільки правовою буде держава. І те, що сьогодні асоціація адвокатів України функціонує і те, що тут присутні дуже багато фахівців, говорить про демократію події, про те, що кожна особа має право бути захищеною, захищеною словом та законом», - зазначив Ростислав Замлинський.

Також перший заступник побажав правозахисникам плідних дискусій і напрацювань упродовж засідання.

Відтак в межах заходу правозахисники ознайомляться із підсумками діяльності Національної асоціації адвокатів України, розглянуть питання ведення Єдиного реєстрку адвокатів України, а також різноманітні випадки із адвокатської практики.Довідково

Національна асоціація адвокатів України (НААУ) – недержавна некомерційна професійна організація, яка обєднує всіх адвокатів України та утворена з метою забезпечення реалізації завдань адвокатського самоврядування.

НААУ створена на засадах професійної належності для сприяння розвитку та зміцнення інституту адвокатури в Україні, підвищення рівня правової допомоги, що надається адвокатами, ролі та авторитету адвокатури в суспільстві, захисту прав і законних інтересів членів НААУ.

НААУ булла створена з’їздом адвокатів України, який є вищим органом адвокатського самоврядування, до складу якого входять делегати, що обираються конференціями адвокатів регіонів.

Завданнями НААУ є:

- представлення адвокатури України у відносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами, підприємствами, установа, організаціями незалежно від форми власності, громадськими обєднаннями та міжнародними організаціями, делегує представників до органів державної влади;

- захист професійних прав адвокатів та забезпечення гарантій адвокатської діяльності;

- забезпечення високого професійного рівня адвокатів України, шляхом проведення заходів підвищення кваліфікації адвокатів;

- забезпечення доступу та відкритості інформації стосовно адвокатів України.


Українських військовиків - учасників Ігор Нескорених урочисто зустріли в Торонто - admin 22/09/2017 • 10:17

Представники української діаспори Канади урочисто зустріли в аеропорту членів української команди, сформованої з воїнів АТО, які отримали поранення під час бойових дій й які змагатимуться в міжнародних змаганнях "Ігри Нескорених-2017", які незабаром розпочнуться в Торонто. Нагадаємо, що з поміж членів української збірної є п'ятеро представників Львівщини.
Вболіваємо разом і бажаємо успіхів українським військовикам на спортивних аренах Торонта!


На Львівщині відбувся обласний фестиваль «Здорова молодь – здорова нація» - admin 22/09/2017 • 10:17

Цими днями у місті Жидачеві на Львівщині відбувся традиційний щорічний обласний фестиваль «Здорова молодь – здорова нація». Змагання організовувалися двома етапами серед юнаків та дівчат.
На першому етапі юнаки виборювали першість у змаганнях з міні-футболу на базі Жидачівського навчально-виховного комплексу, а дівчата змагались у волейбольному турнірі в спортивному залі Жидачівської дитячо-юнацької спортивної школи.
У другому турі змагань «Здорова молодь – здорова нація» юнаки та дівчата провели змагання з настільного тенісу серед команд переможниць, де визначали фіналістів для участі у Всеукраїнському фіналі фестивалю «Здорова молодь – здорова нація».
Відтак переможцями виявилися Василь Корецький та Наталія Дацько, тож саме вони отримали змогу представляти Львівську область у Всеукраїнському фіналі фестивалю «Здорова молодь-здорова нація». Загалом в обласних змаганнях боролися 110 учасників.
Усі переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами від Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»


СтартНазад [ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ] 10 наступні сторінкиДаліКінець
 

  Голова Буської РДА
 

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Кожен з Вас знайде тут цікаву та корисну інформацію про наш лелечий край та людей, які населяють цю благодатну землю!

  Пошук
 
  Пошук Google
 
Google

Web busk-rda.org.ua
  веб-ресурси
 
Конституція України
Офіційний сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Головне управління державної служби України
Львівська обласна державна адміністрація
Львівська обласна рада
Державний реєстр виборців
ДПС у Львівській області
Гаряча лінія
Проект економічного та соціального розвитку Львівської області
Інвестиційний портал Львівської області
Новини України та світу.УКРІНФОРМ
Ми розвиваємо електронне урядування
Галерея послуг Львівської області
ІНФОРМАЦІЯ для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
Запрошуємо талановитих людей реалізувати себе у владі
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
Офіс реформ. Львівщина
Державна підтримка енергозбереження
Державна служба України<br /> у справах ветеранів війни <br /> та учасників антитерористичної операції
Національна дитяча <br /> гаряча лінія
Безоплатна <br /> правова допомога
Подорожуємо по безвізу
Департамент з питань цивільного захисту
Продовжується набір на військову службу за контрактом до Національної Гвардії України
Національне агенство з питань запобігання корупції
Зміни Одне Життя

«Відео Енергоменеджмент – шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів»
  Новини регіону
 
  
^ Вгору ^

м.Буськ вул.Львівська, 2
електронна адреса: busk_rda@ukr.net
                                 тел.(03264) 2-16-92
                                  тел.(03264) 2-18-02
GuppY - http://www.freeguppy.org/    Site powered by GuppY v4.5.12 © 2004-2005 - CeCILL Free License   GuppY - http://www.freeguppy.org/