Офіційний веб-сайт Буської районної державної адміністрації Львівської області - Архів новин
  
Інформаційні ресурси  
Координаційний центр
Буська районна рада
Районний часопис
Буське районне радіомовлення


Ми у Facebook
 
Інформація  
+ Буська РДА
+ Про Буський район
+ Інвестиційна діяльність
+ Пропозиції інвесторам
+ Керівні документи
+ Проекти розпоряджень, які підлягають оприлюдненню
+ Розпорядження
+ Розпорядження, зареєстровані управлінням юстиції
+ Доступ до публічної інформації
+ Запобігання проявам корупції
+ Проект «Місцевий розвиток орієнтований на громаду - ІІ»
+ Пільгове іпотечне кредитування
+ ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ
+ Очищення влади
+ Збройні Сили України
+ ІНФОРМАЦІЯ
+ Місцеві вибори 2015
 
Розділи  
+ Економіка
+ Сільське господарство
+ Управління соціального захисту
+ Служба у справах дітей Буської РДА
+ Архітектура
+ Культура
+ Освіта
+ Охорона здоров'я
+ Територіальний центр
+ Центр зайнятості
+ Регуляторна політика
+ Центр надання адміністративних послуг
+ Управління Держспоживслужби
+ Фінансове управління
+  Відділ статистики
+ Громадська рада
+ Відділ ведення Державного реєстру виборців
+ Відділ державної реєстрації
+ Звернення громадян
+ Громадянське суспільство
+ Релігія
+ Туризм
+ Державна інспекція з питань праці
+ Планові перевірки
+ Моніторинг регіональних цін
+ Для багатодітних сімей
+ Громадське обговорення
+ ІНФОРМАЦІЯ для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
+ Туристична привабливість
+ Енергозбереження
+ Децентралізація влади
+ Об'єднані територіальні громади
+ Законодавчі акти
+ Управління Пенсійного фонду
+  Оголошення
 
Календар подій  

 
Лічильник  

 1232562 всього

 17 зараз на сайті

 
Сервіс  
Написати для admin  Зворотний зв'язок
Додати  Додати у вибране
Рекомендувати цей сайт другові  Рекомендувати другові
Мобільна версія   Мобільна версія
 
  Архів новин  
 

Голова РДА Петро Мороз та заступник голови райради Роман Фурда взяли участь у нараді працівників галузі культури району - admin 16/01/2017 • 20:03

Новий робочий тиждень працівники галузі культури Буського району розпочали з виробничої наради, яка відбулася в понеділок, 16 січня. Вела нараду начальник відділу культури та туризму РДА Людмила Ціхоцька.
Перед початком зібрання його учасників привітав Різдвяними колядками «Народний» вокальний ансамбль «Зорецвіт» Буського РНД (керівник О. Рускан).
Надалі слово до присутніх працівників культури мали голова Буської райдержадміністрації Петро Мороз та заступник голови Буської районної ради Роман Фурда. Посадовці вручили працівникам галузі подяки та дипломи, відзначили вагомий вклад галузі у розвиток української державності.
Серед основних питань, які опрацювали на нараді – контрактна форма роботи для директорів сільських НД, аналітика планів роботи, участь в обласних конкурсах, підготовка атестаційних звітів колективів на звання «Народний» та «Зразковий».


Рекомендації для тих мешканців Бущини, хто організовує святкування, чи планує купатись у водоймах на Водохрещення - admin 16/01/2017 • 17:02

Ще з давніх-давен вважається, що саме на Водохрещення вода стає цілющою, і якщо у ній скупатись, то людину покинуть погані сили та хвороби, а організм очиститься та рік пройде добре. Багато людей цього дня йдуть на водойми, річки, щоб побачити освячення води та скупатись в ополонці. Департамент з питань цивільного захисту облдержадміністрації закликає не забувати про власну безпеку, святкуючи Водохрещення.
Звертаємо увагу організаторів проведення свята Водохрещення на те, що під час проведення заходів свята необхідно дотримуватися Правил охорони життя людей на водних об’єктах України. Також доводимо до відома організаторів інформацію про те, що у разі проведення цього свята на водоймах організатори святкових заходів і власники водних об’єктів несуть всю відповідальність за безпеку учасників та забезпечують роботу рятувальних постів.
Для тих, хто планує купатись у водоймах на Водохрещення, рекомендуємо дотримуватись наступних правил, а саме:
1. Купатись в ополонці лікарі не радять тим, у кого є хворі нирки, діабет, проблеми із тиском. 2. З собою варто мати зручний одяг, щоб мати змогу швидко роздягнутися та одягнутися після купання.
3. Перед купанням необхідно, хоча б за годину до пірнання, добре поїсти (вживання алкоголю категорично заборонено!). 4. Перед тим, як зайти у воду, необхідно добре розігрітися: кілька хвилин бігу, сполоснути обличчя водою тощо. 5. До ополонки необхідно підходити в зручному взутті: краще використати черевики або вовняні шкарпетки для того, щоб дійти до ополонки. Можливе використання спеціальних гумових тапочок, які також захищають ноги від гострих предметів, та не дадуть сковзати на льоду. Ідучи до ополонки, слід пам’ятати, що доріжка може бути слизькою, тому потрібно йти повільно та уважно.
6. Занурюватись (купатися) треба в спеціально обладнаних ополонках біля берега та під доглядом рятувальників і медичних працівників.
7. У воду варто занурюватись поступово. Занурюватись найкраще по шию, не замочивши голову, щоб уникнути рефлекторного звуження судин головного мозку.
8. Якщо з вами дитина, то уважно слідкуйте за нею під час занурення в ополонку.
9. У воді варто бути не більше 30 секунд. 10. При виході з води не слід триматися безпосередньо за металеві поручні, можна використовувати сухий рушник.
11. Після виходу з води, необхідно добре розтерти тіло сухим рушником, одягнутися, виконати декілька інтенсивних фізичних вправ, випити гарячого чаю (алкоголь не зігріває, а лише може нашкодити!).
Шановні краяни! Подбайте про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких, не нехтуйте правилами безпечної поведінки на льоді.
Бажаємо Вам веселого та безпечного святкування!


Звертаємо увагу пенсіонерів на особливості виплати пенсій у 2017 році - admin 16/01/2017 • 15:13

У зв’язку з набранням чинності з 27 грудня 2016 року Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» №1774-VІІІ від 06.12.2016, тимчасово, у період по 31 грудня 2017 року особам, які займають посади державної служби, визначені Законом України від 10.12.2015 №889-VІІІ "Про державну службу", а також працюють на посадах та на умовах, передбачених законами України "Про прокуратуру", "Про судоустрій і статус суддів", призначені пенсії/щомісячне довічне грошове утримання не виплачуються.
У період роботи на інших посадах/роботах пенсії, розмір яких перевищує 150 відсотків прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність, виплачуються в розмірі 85 відсотків призначеного розміру, але не менше 150 відсотків прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність. Отже, працюючим особам, пенсійна виплата яких з 01.01.2017 перевищує 1870,50 грн., у період роботи пенсія виплачується в розмірі 85 відсотків призначеної суми, однак не менше, ніж 1870,50 грн. (з 01.05.2017 – 1968,00 грн., з 01.12.2017 – 2059,50 грн.). Зазначене обмеження щодо працюючих на інших посадах/роботах не поширюється на одержувачів пенсій за Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».
Крім того, згідно з Законом №1774-VІІІ у 2017 році право на виплату пенсії в розмірі 85 відсотків призначеного розміру, але не менше 150 відсотків прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність, набули особи, які працюють на посадах судових експертів, особи, які служать в органах місцевого самоврядування, працівники Національного банку України та працюючі помічниками-консультантами народного депутата України.
Незалежно від факту роботи та посади, на якій працюють пенсіонери, призначена пенсія (будь-якого виду) виплачується в повному обсязі інвалідам I та II груп, інвалідам війни III групи та учасникам бойових дій, особам, на яких поширюється дія пункту 1 статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".
Передбачено також, що виплата пенсій, призначених особам, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист", відповідно до законів України «Про державну службу» та «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» в період роботи на посадах державної служби, визначених Законом України "Про державну службу", а також на посадах та на умовах, передбачених законами України "Про прокуратуру", "Про судоустрій і статус суддів", а також виплата пенсії іншим особам, яким пенсія призначена згідно законодавства, у період служби в органах місцевого самоврядування здійснюється в повному обсязі.
Перелічені вище обмеження щодо виплати пенсії, щомісячного довічного грошового утримання, передбачені Законом №1774-VІІІ, не застосовуються протягом особливого періоду до пенсій, щомісячного довічного грошового утримання, що призначені: особам, які проходять військову службу або перебувають на посадах у Міністерстві оборони України, Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України, Міністерстві внутрішніх справ України, Національній поліції України, Апараті Ради національної безпеки і оборони України, Державній спеціальній службі транспорту, Службі безпеки України, Службі зовнішньої розвідки України, Державній прикордонній службі України, Управлінні державної охорони України, Державній пенітенціарній службі України, Державній службі України з надзвичайних ситуацій, Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України, Національній гвардії України, органах військової прокуратури; особам, які беруть участь в антитерористичних операціях, здійсненні заходів із забезпечення правопорядку на державному кордоні, відбитті збройного нападу на об’єкти, що охороняються військовослужбовцями, звільненні цих об’єктів у разі захоплення, відбитті спроб насильницького заволодіння зброєю, бойовою та іншою технікою.
З огляду на зазначені зміни, з метою забезпечення правильності виплати пенсій звертаємо увагу пенсіонерів, що у разі працевлаштування або звільнення (в тому числі реєстрації фізичних осіб-підприємців або припинення підприємницької діяльності), переведення з посади чи на посаду, робота на якій дає підстави для застосування чи зняття обмежень щодо виплати пенсії, пенсіонери повинні своєчасно повідомляти про ці обставини орган Пенсійного фонду України за місцем перебування на обліку.
Додатково повідомляємо також, що згідно з Законом №1774-VІІІ від 06.12.2016, як і в минулому році, максимальний розмір пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) не може перевищувати десяти прожиткових мінімумів, установлених для осіб, які втратили працездатність. Тимчасово, по 31 грудня 2017 року, максимальний розмір пенсії (з урахуванням зазначених вище складових пенсійної виплати) не може перевищувати 10740 гривень.
Податок на доходи фізичних осіб та військовий збір справляється з пенсій, якщо їх розмір перевищує десять розмірів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, встановленого на 1 січня звітного податкового року – у частині такого перевищення. Базою оподаткування є розмір, що перевищує 12470,00 грн на місяць( окрім одержувачів пенсій. Ставка податку на доходи фізичних осіб – 18%, військового збору-1,5 % бази оподаткування.

Начальник відділу обслуговування громадян
управління ПФУ в Буському р-ні Н.Кузіна


До уваги громадських організацій! Оголошується відбір до складу конкурсної комісії на зайняття посад державної служби в Буській РДА - admin 16/01/2017 • 13:04

Відповідно до Порядку обрання представників громадських об’єднань до складу конкурсних комісій з відбору осіб на зайняття посад державної служби, затвердженого наказом Національного агентства України з питань державної служби від 12.04.2016 року № 76 оголошується конкурс з відбору представників громадських об’єднань до складу Конкурсної комісії на зайняття вакантних посад Буської районної державної адміністрації.
Умови конкурсу:
Дата і місце проведення конкурсу: 11.00 год. 26 січня 2017 року Буська районна державна адміністрація.
Вимоги до громадських об’єднань: наявність державної реєстрації громадського об’єднання не пізніше, ніж за 12 місяців до дня оприлюднення повідомлення про проведення відбору представників громадських об’єднань до складу Конкурсної комісії;
- наявність статусу юридичної особи;
- провадження статутної діяльності, пов’язаної із сферою розвитку державної служби, державного управління (у тому числі у сфері, що пов’язана із діяльністю органу) або управління людськими ресурсами, сприяння упровадженню принципів належного врядування за період не менш як 12 місяців до дня подання заяви.
Вимоги до кандидата:
- наявність громадянства України;
-наявність вищої освіти за освітнім ступенем магістра;
-наявність загального стажу роботи не менше 7 років;
-наявність досвіду роботи на посадах держаної служби та /або в органах місцевого самоврядування та/або досвіду роботи на керівних посадах в організаціях, установах і на підприємствах незалежно від організаційно-правової форми та форми власності не менше трьох років та/або володіння фаховими знаннями у сфері державної служби, державного управління (у тому числі у сфері, що пов’язана із діяльністю органу) або управління людськими ресурсами;
-володіння державною мовою;
-здатність представляти інтереси суспільства та забезпечувати політично неупереджену та професійну роботу Конкурсної комісії.
Не може бути кандидатом особа, яка:
- визнана судом недієздатною чи обмежено дієздатною;
- має не погашену чи не зняту в установленому законом порядку судимість за вчинення злочину;
- згідно із вироком суду позбавлена права обіймати відповідні посади;
- за рішенням суду визнана винною у вчиненні корупційного правопорушення;
- піддавалася адміністративному стягненню за корупційне правопорушення протягом останнього року до дня подання документів;
- є державним службовцем або посадовою особою місцевого самоврядування;
- є членом політичної партії;
- є народним депутатом України або депутатом місцевої ради.
Строк подання документів: з 16 січня до 23 січня 2017 року
Перелік документів: підписана керівником громадського об’єднання заява;
- копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, статуту, підписані керівником та скріплені печаткою (у разі наявності) такого громадського об’єднання;
- інформація про досвід діяльності пов’язаної із сферою розвитку державної служби, державного управління (у тому числі, що пов’язана із діяльності органу) або управління людськими ресурсами, сприяння упровадженню принципів належного врядування за період не менш як 12 місяців до дня подання заяви;
- документи та інші матеріали, що підтверджують досвід роботи у сфері розвитку державної служби, державного управління (у тому числі у сфері, що пов’язана із діяльністю органу) або управління людськими ресурсами, сприяння упровадженню принципів належного врядування протягом як 12 місяців;
- відповідність досвіду роботи громадського об’єднання не може доводитися лише свідченнями (лист, довідка тощо) третіх осіб про наявність такого досвіду.
Поштова адреса, адреса електронної пошти: 80500, м.Буськ, вул.Львівська,2 buskvac9@ukr.net
Посада, прізвище, ім’я, та по батькові, номер телефону, адреса електронної пошти яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу: Головний спеціаліст з питань персоналу апарату Буської райдержадміністрації Колісник Мар’яна Ярославівна, 03264 2 10 74,
buskvac9@ukr.net


В райдержадміністрації відбулася нарада з керівниками відділів апарату та окремих структурних підрозділів РДА, служб, установ та організацій району - admin 16/01/2017 • 10:38

У понеділок, 16 січня, відбулася апаратна нарада голови районної державної адміністрації Петра Мороза з керівниками відділів апарату, окремих структурних підрозділів РДА, служб, установ та організацій району.
Під час засідання очільник Бущини проінформував присутніх керівників про результати skype-конференції, яку провів сьогодні голова Львівської ОДА Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та міст обласного значення, акцентував увагу на необхідності дієвого відстеження в районі процесу підвищення соцстандартів, зокрема збільшення з 1 січня 2017 року мінімальної заробітної плати, закликав до активізації роботи комісії, діяльність якої спрямована на легалізацію роботи працівників, підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.
«Органи влади мають володіти детальною інформацією по кожному малому, чи великому підприємству різних форм власності, закладу освіти, охорони здоров’я, культури стосовно виконання завдань Уряду щодо підвищення мінімальної заробітної плати і розміру оплати праці в цілому. Для нас принципово важливо, аби в Буському районі зобов’язання, які взяла держава перед громадянами і у державному, і у недержавному секторі щодо підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 грн, були виконані», - зазначив голова райдержадміністрації Петро Мороз.
Також під час наради обговорювалися питання стану зайнятості населення, реєстрації та зняття з обліку фізичних осіб-підприємців, звіту голови райдержадміністрації, який заплановано провести наступного понеділка, 23 січня, в сесійній залі райради.
За результатами наради голова РДА Петро Мороз дав ряд доручень посадовцям, встановив терміни їх виконання.


СтартНазад [ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ] 10 наступні сторінкиДаліКінець
 

  Голова Буської РДА
 

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Кожен з Вас знайде тут цікаву та корисну інформацію про наш лелечий край та людей, які населяють цю благодатну землю!

  Пошук
 
  Пошук Google
 
Google

Web busk-rda.org.ua
  веб-ресурси
 
Конституція України
Офіційний сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Головне управління державної служби України
Львівська обласна державна адміністрація
Львівська обласна рада
Державний реєстр виборців
ДПС у Львівській області
Гаряча лінія
Проект економічного та соціального розвитку Львівської області
Інвестиційний портал Львівської області
Новини України та світу.УКРІНФОРМ
Ми розвиваємо електронне урядування
Галерея послуг Львівської області
ІНФОРМАЦІЯ для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
Запрошуємо талановитих людей реалізувати себе у владі
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
Офіс реформ. Львівщина
Державна підтримка енергозбереження
Державна служба України<br /> у справах ветеранів війни <br /> та учасників антитерористичної операції
Національна дитяча <br /> гаряча лінія
Безоплатна <br /> правова допомога
Міжнародний економічний форум
Департамент з питань цивільного захисту
Продовжується набір на військову службу за контрактом до Національної Гвардії України
Національне агенство з питань запобігання корупції
  Новини регіону
 
  
^ Вгору ^

м.Буськ вул.Львівська, 2
електронна адреса: busk_rda@ukr.net
                                 тел.(03264) 2-16-92
                                  тел.(03264) 2-18-02
GuppY - http://www.freeguppy.org/    Site powered by GuppY v4.5.12 © 2004-2005 - CeCILL Free License   GuppY - http://www.freeguppy.org/