Офіційний веб-сайт Буської районної державної адміністрації Львівської області - Архів новин
  
Інформаційні ресурси  
Координаційний центр
Буська районна рада
Районний часопис
Буське районне радіомовлення


Ми у Facebook
 
Інформація  
+ Буська РДА
+ Про Буський район
+ Інвестиційна діяльність
+ Пропозиції інвесторам
+ Керівні документи
+ Проекти розпоряджень, які підлягають оприлюдненню
+ Розпорядження
+ Розпорядження, зареєстровані управлінням юстиції
+ Доступ до публічної інформації
+ Запобігання проявам корупції
+ Проект «Місцевий розвиток орієнтований на громаду - ІІ»
+ Пільгове іпотечне кредитування
+ ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ
+ Очищення влади
+ Збройні Сили України
+ ІНФОРМАЦІЯ
+ Місцеві вибори 2015
+ Управління Держспоживслужби
 
Розділи  
+ Економіка
+ Сільське господарство
+ Управління соціального захисту
+ Служба у справах дітей Буської РДА
+ Архітектура
+ Культура
+ Освіта
+ Охорона здоров'я
+ Територіальний центр
+ Центр зайнятості
+ Регуляторна політика
+ Центр надання адміністративних послуг
+ Управління Держспоживслужби
+ Фінансове управління
+  Відділ статистики
+ Громадська рада
+ Відділ ведення Державного реєстру виборців
+ Відділ державної реєстрації
+ Паспорти бюджетних програм
+ Звернення громадян
+ Громадянське суспільство
+ Релігія
+ Туризм
+ Державна інспекція з питань праці
+ Планові перевірки
+ Моніторинг регіональних цін
+ Для багатодітних сімей
+ Громадське обговорення
+ ІНФОРМАЦІЯ для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
+ Туристична привабливість
+ Енергозбереження
+ Децентралізація влади
+ Об'єднані територіальні громади
+ Законодавчі акти
+ Управління Пенсійного фонду
+  Оголошення
 
Календар подій  

 
Лічильник  

 1723543 всього

 47 зараз на сайті

 
Сервіс  
Написати для admin  Зворотний зв'язок
Додати  Додати у вибране
Рекомендувати цей сайт другові  Рекомендувати другові
Мобільна версія   Мобільна версія
 
  Архів новин  
 

Святий Миколай завітав до дітей-сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування - admin 15/12/2017 • 13:46

Гамірно та весело було сьогодні, 15 грудня, у районному народному домі Буська. Тут служба у справах дітей спільно з відділом культури та туризму райдержадміністрації організували святкове дійство для дітей пільгових категорій.
Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, вихованці ДБСТ та «Доброго серця» переглядали мульфільми, вчилися під час майстер-класів вирізати з паперу сніжинки та ангелят для захисників України, малювати зимових персонажів казок.
Кожна дитина цього дня отримала чудовий настрій, солодощі, привітання і побажання від керівників органів влади та Святого Миколая.
Голова районної державної адміністрації Петро Мороз, його перший заступник Олег Ільків, заступник голови районної ради Роман Фурда стали на час проведення свята помічниками Святого Миколая та разом з Чудотворцем роздавали дітлахам подарунки.

Звертаючись до дітей, Петро Мороз і Роман Фурда побажали маленьким бущанам бути повсякчас слухняними, добрими і щирими, тоді завжди до них приходитиме Святий Миколай з подарунками. А ще вони мають вміти дружити і поважати старших, бути чесними і радісними, зростати патріотами своєї держави.
Діти впродовж свята співали, танцювали, розповідали вірші і за це також отримували від Святого Миколая подарунки.
Насамкінець, хлопчики та дівчатка, їх наставники спільно написали листа українським воїнам, які вдень і вночі захищають нашу країну на сході від ворогів.
Разом з листом захисникам України діти передадуть ангелів-охоронців, яких виготовили сьогодні з паперу своїми руками.

/більше фото на сторінці РДА в соціальній мережі FACEBOOK/.


16 грудня очікується погіршення погодних умов - admin 15/12/2017 • 13:46

За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології на Львівщині у суботу,16 грудня, вранці та вдень сильний, по півдню території дуже сильний, мокрий сніг та сніг, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця.
У зв’язку iз очiкуваними сильними опадами ввечерi 15 грудня та впродовж 16 - 17 грудня на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,5 - 1,5 м над рiвнями 15 грудня на 08 год, на понижених дiлянках мiсцями можливий вихiд води на заплаву.


До уваги платників податків! Буська ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області інформує - admin 15/12/2017 • 13:46

ДЛЯ СПЛАТИ МИТНИХ ПЛАТЕЖІВ ЗАПРОВАДЯТЬ ЄДИНИЙ АВАНСОВИЙ РАХУНОК ДФС. Міністерство фінансів запроваджує використання єдиного авансового рахунка ДФС для сплати підприємствами митних платежів.
Відомство пояснює, що митні платежі, які підлягають сплаті при митному оформленні, мають бути перераховані на рахунок митниці до моменту подання митної декларації.
Наразі, кожна митниця має власний казначейський рахунок. Митний кодекс дозволяє підприємствам проводити митне оформлення у будь-якій митниці.
Таким чином, підприємство має перерахувати на рахунок відповідної митниці необхідні кошти, які можуть бути невикористані в повному обсязі (наприклад, через курсові різниці підприємство перераховує кошти з певним запасом). У результаті у підприємств, які здійснюють митне оформлення товарів у різних митницях, складається ситуація, що на рахунку однієї митниці можуть залишатись певні кошти, а для оформлення товарів в іншій митниці цієї суми коштів не вистачає.
Мінфін видав наказ «Про затвердження Порядку перерахування до державного бюджету митних та інших платежів, які вносяться до/або під час митного оформлення» від 01.11.2017 № 898, офіційне опублікування очікується 19 грудня 2017 року у виданні «Офіційний вісник» № 99.
Згідно з наказом тепер з єдиного казначейського рахунку ДФС буде проводитись списання митних платежів при митному оформленні в будь-якій митниці.
Переведення підприємств на обслуговування через депозитний рахунок 3734, відкритий в Державній казначейській службі України на ім’я Державної фіскальної служби України, для зарахування авансових платежів (передоплати) здійснюватиметься поетапно. На перехідний період (з 15 січня до 16 липня 2018 року) – за рішенням підприємства, а з 17 липня 2018 року – на постійній основі.
Зарахування коштів у вигляді авансових платежів (передоплати) підприємств на депозитні рахунки 3734, відкриті в Головному управлінні Казначейства у м. Києві на ім’я митниць ДФС, припиняється з 18 червня 2018 року.
ДФС та митниці ДФС проінформують підприємства про зміни в системі зарахування авансових платежів (передоплати) і реквізити депозитного рахунку 3734, відкритого в Казначействі на ім’я ДФС.
Таким чином підприємствам надається можливість перераховувати кошти авансових платежів на один рахунок ДФС, подавати митні декларації будь-якій митниці та сплачувати митні платежі з єдиного авансового рахунку; створюється можливість автоматизації надання ДФС письмової інформації про використання коштів, унесених підприємством як авансові платежі на рахунок ДФС і удосконалюються правила зарахування коштів, що вносяться громадянами до/або під час митного оформлення, а також інших платежів в національній валюті шляхом використання авансових рахунків, відкритих на ім’я митниць ДФС.
Окрім того, чітко регламентуються процедури і напрями перерахування до державного бюджету митних та інших платежів, що вносяться до/або під час митного оформлення; встановлюються правила обміну інформацією про рух коштів на рахунку 3734, відкритому в Казначействі на ім’я ДФС і створюються сприятливі умови для ведення бізнесу в Україні.
ЕЛЕКТРОМОБІЛІ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ СТАНУТЬ ЩЕ БІЛЬШ ДОСТУПНИМИ. З 1 січня 2018 року парламент запропонував звільнити від сплати ПДВ та акцизного податку операції із ввезення на митну територію України транспортних засобів, оснащених виключно електричними двигунами. Крім того, податкова пільга буде розповсюджуватися і на операції з подальшого постачання на митній території України електрокарів. Наразі очікується підписання відповідного законопроекту Президентом України.
Норма діятиме протягом 2018 року. Відповідні зміни до Податкового кодексу були прийняті 7 грудня.

ЧИ ПОТРІБНО ЩОРІЧНО ПОНОВЛЮВАТИ ЗАЯВУ ПРО ЗАСТОСУВАННЯ ПОДАТКОВОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ПІЛЬГИ? Відповідно до п.п. 169.2.2 п.169.2 ст.169 Податкового кодексу податкова соціальна пільга починає застосовуватися до нарахованих доходів у вигляді заробітної плати з дня отримання роботодавцем заяви платника податку про застосування пільги та документів, що підтверджують таке право. Роботодавець відображає у податковій звітності всі випадки застосування або незастосування податкової соціальної пільги згідно з отриманими від платників податку заявами про застосування пільги, а також заявами про відмову від такої пільги.
Щорічне поновлення заяви про застосування пільги Податковим кодексом не передбачено. Проте якщо у платника податків виникає право на застосування ПСП з інших підстав, ніж ті, які було зазначено у попередній заяві, такий платник повинен подати нову заяву з відповідними підтвердними документами.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ


Субсидію в області одержують майже 450 тисяч домогосподарств - admin 15/12/2017 • 13:46

Станом на 14 грудня в області одержують житлову субсидію 447 115 сімей (домогосподарств), що становить 55,8 % населення області. В цілому підтримкою житлової субсидії охоплено більше мільйона громадян області (середня кількість членів домогосподарства, яким призначено субсидію складається з 3 осіб). Слід зазначити, що станом на 1 грудня 2014 року субсидію одержували 41 063 сім’ї, на 1 грудня 2015 року – 243 968 сімей, станом на 1 грудня 2016 року – 430 692 сім’ї.
Окрім того, до органів соціального захисту населення звернулось 130 479 одержувачів житлової субсидії з 139 854 (93,3%), за компенсацією частини невикористаної субсидії за економе споживання електричного та газового індивідуального опалення на загальну суму майже 84 млн грн. Слід зазначити, що термін подання заяви на компенсацію частини невикористаної субсидії завершився 1 листопада 2017 року.
Виплата компенсації проводиться одержувачам шляхом перерахунку коштів на банківські рахунки та поштові відділення, які були зазначені у заявах одержувачів. Станом на 14 грудня 2017 року компенсацію одержали 129 934 одержувачів на загальну суму майже 83 млн грн, які надійшли з Державного бюджету України.


На Львівщині обрали лауреатів найпрестижнішої обласної премії в галузі культури - admin 15/12/2017 • 13:46

Сьогодні, 15 грудня, у приміщенні Львівської облдержадміністрації відбулося друге, завершальне засідання Журі з визначення Обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури у 2017році.
Премією відзначають найвизначніші твори літератури, мистецтва, журналістики та архітектури, які утверджують ідеали гуманізму, збагачують історичну пам’ять народу, його національну свідомість та самобутність, а також стали визначною подією в культурному й літературно-мистецькому житті регіону.
На засіданні обрали лауреатів Обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури. Список лауреатів можна переглянути тут.
Премію присуджують щорічно в чотирнадцяти номінаціях
Зазначимо, переможців нагороджуватимуть 28 грудня у Палаці Потоцьких.


СтартНазад [ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ] 10 наступні сторінкиДаліКінець
 

  Голова Буської РДА
 

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Кожен з Вас знайде тут цікаву та корисну інформацію про наш лелечий край та людей, які населяють цю благодатну землю!

  Пошук
 
  Пошук Google
 
Google

Web busk-rda.org.ua
  веб-ресурси
 
Конституція України
Офіційний сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Головне управління державної служби України
Львівська обласна державна адміністрація
Львівська обласна рада
Державний реєстр виборців
ДПС у Львівській області
Гаряча лінія
Проект економічного та соціального розвитку Львівської області
Інвестиційний портал Львівської області
Новини України та світу.УКРІНФОРМ
Ми розвиваємо електронне урядування
Галерея послуг Львівської області
ІНФОРМАЦІЯ для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
Запрошуємо талановитих людей реалізувати себе у владі
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
Офіс реформ. Львівщина
Державна підтримка енергозбереження
Державна служба України<br /> у справах ветеранів війни <br /> та учасників антитерористичної операції
Національна дитяча <br /> гаряча лінія
Безоплатна <br /> правова допомога
Подорожуємо по безвізу
Департамент з питань цивільного захисту
Продовжується набір на військову службу за контрактом до Національної Гвардії України
Національне агенство з питань запобігання корупції
Зміни Одне Життя

«Відео Енергоменеджмент – шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів»
  Новини регіону
 
  
^ Вгору ^

м.Буськ вул.Львівська, 2
електронна адреса: busk_rda@ukr.net
                                 тел.(03264) 2-16-92
                                  тел.(03264) 2-18-02
GuppY - http://www.freeguppy.org/    Site powered by GuppY v4.5.12 © 2004-2005 - CeCILL Free License   GuppY - http://www.freeguppy.org/