Офіційний веб-сайт Буської районної державної адміністрації Львівської області - Архів новин
  
Інформаційні ресурси  
Координаційний центр
Буська районна рада
Районний часопис
Буське районне радіомовлення


Ми у Facebook
 
Інформація  
+ Буська РДА
+ Про Буський район
+ Інвестиційна діяльність
+ Пропозиції інвесторам
+ Керівні документи
+ Проекти розпоряджень, які підлягають оприлюдненню
+ Розпорядження
+ Розпорядження, зареєстровані управлінням юстиції
+ Доступ до публічної інформації
+ Запобігання проявам корупції
+ Проект «Місцевий розвиток орієнтований на громаду - ІІ»
+ Пільгове іпотечне кредитування
+ ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ
+ Очищення влади
+ Збройні Сили України
+ ІНФОРМАЦІЯ
+ Місцеві вибори 2015
+ Управління Держспоживслужби
 
Розділи  
+ Економіка
+ Сільське господарство
+ Управління соціального захисту
+ Служба у справах дітей Буської РДА
+ Архітектура
+ Культура
+ Освіта
+ Охорона здоров'я
+ Територіальний центр
+ Центр зайнятості
+ Регуляторна політика
+ Центр надання адміністративних послуг
+ Управління Держспоживслужби
+ Фінансове управління
+  Відділ статистики
+ Громадська рада
+ Відділ ведення Державного реєстру виборців
+ Відділ державної реєстрації
+ Паспорти бюджетних програм
+ Звернення громадян
+ Громадянське суспільство
+ Релігія
+ Туризм
+ Державна інспекція з питань праці
+ Планові перевірки
+ Моніторинг регіональних цін
+ Для багатодітних сімей
+ Громадське обговорення
+ ІНФОРМАЦІЯ для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
+ Туристична привабливість
+ Енергозбереження
+ Децентралізація влади
+ Об'єднані територіальні громади
+ Законодавчі акти
+ Управління Пенсійного фонду
+  Оголошення
 
Календар подій  

 
Лічильник  

 1635797 всього

 41 зараз на сайті

 
Сервіс  
Написати для admin  Зворотний зв'язок
Додати  Додати у вибране
Рекомендувати цей сайт другові  Рекомендувати другові
Мобільна версія   Мобільна версія
 
  Архів новин  
 

В Буській центральній районній бібліотеці відбулася акція до 70-ї річниці операції «Захід» - admin 24/10/2017 • 09:28

В п’ятницю, 20 жовтня, в читальному залі Буської ЦРБ ім. Івана Котляревського відбулася історична година, приурочена одній з трагічних сторінок української історії ХХ ст. – семидесятиріччю з часу здійснення радянською владою операції «Захід» - однієї з найбільших в історії України кампаній з насильного переселення мешканців західних областей України на північ та схід комуністичної імперії СРСР.
Тоді насильно було переселено близько 26 тис. сімей (бл. 77 тис. осіб). Частина з них загинула при перевезенні або в перші місяці після прибуття на нові місця проживання.
Історичну годину провів провідний спеціаліст відділу культури та туризму Буської РДА Ігор Стефанюк.


В райдержадміністрації відбулася нарада з керівниками відділів апарату та окремих структурних підрозділів РДА, служб, установ та організацій району - admin 23/10/2017 • 12:31

У понеділок, 23 жовтня, відбулася апаратна нарада голови райдержадміністрації Петра Мороза з керівниками відділів апарату, окремих структурних підрозділів РДА, служб, установ та організацій району.
Під час засідання очільник району проінформував учасників наради про результати skype-конференції, яку провів сьогодні голова Львівської ОДА Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та міст обласного значення, акцентував увагу на питаннях:
- проведення інформаційної кампанії серед мешканців району по реалізації Урядової програми «Доступні ліки»;
- соціальний захист учасників АТО та членів їх сімей, вирішення проблемних питань;
- готовність району, комунальних служб, техніки до роботи в осінньо-зимовий період;
- своєчасне та в повному обсязі використання коштів, виділених в рамках реалізації проектів на ремонт доріг, реконструкцію об’єктів соціальної сфери;
- наповнення бюджету, шляхи збільшення грошових надходжень.
За результатами розгляду питань порядку денного, голова РДА Петро Мороз дав доручення окремим керівникам, встановив терміни їх виконання.


До уваги платників податків! Буська ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області інформує - admin 23/10/2017 • 12:31

ДЛЯ ОТРИМАННЯ СТАТУСУ НЕПРИБУТКОВОСТІ РЕЛІГІЙНІ ОРГАНІЗАЦІЇ ЗОБОВ’ЯЗАНІ ПРИВЕСТИ У ВІДПОВІДНІСТЬ УСТАНОВЧІ ДОКУМЕНТИ З 1 СІЧНЯ 2018 РОКУ. Відповідно до норм пункту 35 підрозділу 4 розділу XX ,,Перехідні положення” Податкового кодексу України та Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року №440 передбачено, що релігійні організації до 01.01.2018 року не можуть бути виключені з Реєстру через невідповідність установчих документів вимогам пп.133.4.1 п.133.4 ст.133 Кодексу.
Критерії віднесення підприємств, установ та організацій до неприбуткових встановлено пп.133.4.1 п.133.4 ст.133 Кодексу та п.7 Порядку, а саме: неприбутковим підприємством, установою та організацією є підприємство, установа та організація, що одночасно відповідає таким вимогам:
- утворена та зареєстрована в порядку, визначеному законом, що регулює діяльність відповідної неприбуткової організації;
- установчі документи якої (або установчі документи організації вищого рівня, на підставі яких діє неприбуткова організація відповідно до закону) містять заборону розподілу отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновників (учасників), членів такої організації, працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб. Для цілей цього абзацу не вважається розподілом отриманих доходів (прибутків) фінансування видатків, визначених пп. 133.4.2 цього пункту;
- установчі документи якої (або установчі документи організації вищого рівня, на підставі яких діє неприбуткова організація відповідно до закону) передбачають передачу активів одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зарахування до доходу бюджету у разі припинення юридичної особи (у результаті її ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення);
- внесена контролюючим органом до Реєстру неприбуткових установ та організацій.
Згідно з пп.133.4.2 п.133.4 ст.133 Кодексу доходи (прибутки) неприбуткової організації використовуються виключно для фінансування видатків на утримання такої неприбуткової організації, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених її установчими документами.
Доходи неприбуткових релігійних організацій використовуються також для здійснення неприбуткової (добродійної) діяльності, передбаченої законом для релігійних організацій, у тому числі надання гуманітарної допомоги, здійснення благодійної діяльності, милосердя.
Контролюючий орган здійснює перевірку відомостей, які містяться у поданих неприбутковою організацією документах, щодо відповідності вимогам, встановленим Кодексом та законодавством, що регулює діяльність відповідної неприбуткової організації, та у встановленому порядку приймає рішення про включення, повторне включення, відмову у включенні до Реєстру, виключення неприбуткової організації з Реєстру тощо.
Таким чином, у разі якщо неприбуткова організація відповідає вимогам пп.133.4.1 п.133.4 ст.133 Кодексу, така організація може бути включена до нового Реєстру.


НА ЗУСТРІЧІ З ШКОЛЯРАМИ. Днями начальник відділу моніторингу доходів та обліково-звітних систем Буської ОДПІ Галина Гілевич провела лекцію на податкову тематику із школярами Буської ЗОШ №2. Посадовець розповіла про роботу фіскальної служби та основи податкової системи. Зокрема, молодь дізналася, що головним завданням відомства є забезпечення стабільного наповнення державного та місцевого бюджетів, надання якісних сервісних послуг платникам податків та боротьба з тіньовою економікою.

Як формується загальний оподатковуваний дохід та сума витрат ФОП на загальній системі оподаткування, а саме за касовим методом чи за першою подією?

Відповідно до п. 177.2 ст. 177 Податкового кодексу України об’єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) i документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи - підприємця.
При цьому, оскільки виручкою фізичної особи - підприємця вважається дохід, отриманий у грошовій та негрошовій формі, то датою при формуванні загального оподатковуваного доходу є дата фактичного надходження коштів на банківський рахунок (у касу) або отримання інших видів компенсацій вартості поставлених (або тих, що підлягають поставці) ним товарів, тобто застосовується касовий метод
До складу витрат включаються тільки витрати, які пов’язані з отриманням доходу та підтвердженні відповідними документами про їх оплату.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ


Керівництво РДА взяло участь в щотижневому спілкуванні голови Львівської ОДА з очільниками міст та районів у режимі skype-конференції - admin 23/10/2017 • 12:31

23 жовтня голова райдержадміністрації Петро Мороз, інші високопосадовці РДА взяли участь в обласній нараді, яку провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та головами міст обласного значення в режимі skype-конференції.
Під час наради розглянуто та обговорено ряд актуальних питань порядку денного:
1. Про виконання робіт на об’єктах, що фінансуються за рахунок субвенції на соціально-економічний розвиток.
2. Про реалізацію субвенції в галузі культури.
3. Про проведення І етнофестивалю гостинності.
4. Про виконання Програми охорони навколишнього природного середовища.
5. Про роботу щодо запобігання випадкам смертності дітей від зовнішніх причин та насильства щодо дітей.
За результатами проведення скайп-наради головою Буської райдержадміністрації Петром Морозом було дано доручення керівникам управлінь, відділів РДА, районних служб по забезпеченню виконання завдань, поставлених під час наради керівництвом області.


Львівщина анонсує промислову революцію для України: цього тижня стартує XVII Економічний форум - admin 23/10/2017 • 12:30

Три дні залишається до старту у Львові однієї із найважливіших подій року в економічному житті нашої держави. У четвер та п’ятницю, 26-27 жовтня, у місті пройде XVII Міжнародний економічний форум, який цього разу матиме назву «Львівщина – локомотив промислової революції в Україні».
XVII Економічний форум – це:
- найважливіша подія для бізнесу та влади Західної України;
- близько 20-ти провідних експертів і фахівців державного та приватного сектору;
- 10 дискусійних панелей на найактуальнішу тематику;
- понад 2,5 тисячі учасників;
- близько 10 інвестиційних угод та документів у державному та приватному секторі;
- 4 локації.
Цьогоріч очікується вдвічі більша кількість учасників, порівняно із минулим роком – понад 2,5 тисячі осіб. Серед них – вище керівництво держави, іноземні інвестори, підприємці, дипломати, представники міжнародних фондів, банкіри.
У перший день на стадіоні «Арена Львів» учасники говоритимуть про реформи для економічного зростання, відкритість влади, імплементацію європейського досвіду у сучасних реаліях, прозорі відносини бізнесу та влади, а також боротьбу із корупцією на прикладі Львівщини.Окремі дискусії відбуватимуться щодо альтернативної енергетики і передового досвіду лідерів галузі, а також формування професійно-технічної кузні кадрів.
Наступного ж дня Форум матиме аж шість дискусійних напрямків: агропромисловий розвиток, енергетична політика, міжнародні відносини, експорт, туризм та інфраструктура.Дискусії відбуватимуться на чотирьох різних локаціях.
На секції про експортукраїнські та іноземні фахівці розглянуть пріоритети та основні завдання національної експортної стратегії, а також посилення зовнішньої конкуренції в сучасних умовах. Умежах платформи, котра буде присвячена міжнародним відносинам, спікери говоритимуть про активізацію діалогу між владою, громадянським суспільством і міжнародними донорськими організаціями, а також політику регіонального партнерства. Окремим питанням дискусій буде енергетична політика, де учасники ділитимуться кращим досвідом у реалізації енергоефективних проектів, об'єктів альтернативної та відновлюваної енергетики, залучення інвестицій та міжнародну фінансову підтримку.
Туристична панель другого дня буде присвячена можливостям та перспективам залучення туристичних потоків із Азії, а також відкритості України до гостей Далекого Сходу. Агропромисловий напрямокФоруму зосередить увагу представників влади і бізнесу на продовольчій безпеці та здоровому харчуванні. А на останній, шостій секції,експерти розглянуть можливості Львівського регіону, як транспортного коридору між Європою та Азією, а також підпишуть меморандуми про співпрацю між залізницями та аеропортамиодразу кількох країн.
Серед спікерів, участь яких очікується під час Форуму:
- Степан Кубів, Перший Віце-прем`єр міністр України;
- Володимир Омелян, міністр інфраструктури України;
- Олег Синютка, Голова Львівської ОДА;
- Наталія Микольська, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України, Торговий представник України;
- Максим Мартинюк, перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України;
- В’ячеслав Негода, перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України;
- Михайло Тітарчук, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України;
- СюзанКосінські-Фріц, директор місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові;
- ПавелСловіковський, голова спільного моніторингового комітету Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020»;
- Дерон Білоус - міністр Економічного розвитку та торгівлі провінції Альберта (Канада);
- Влодзімєж Щурек - керівник Національної туристичної організації Польщі в Україні;
- Райнер Бомба – статс-секретар Федерального Міністерства транспорту та цифрової інфраструктури ФРН;
- Джерзі Квєчінські – держсекретар Міністерства розвитку Республіки Польща;
- Славомір Новак – в.о. голови Державного агентства автомобільних доріг України.
Окрім представників виконавчої влади, очікується участь народних депутатів, представників провідних українських та іноземних компаній, закордонних делегатів Німеччини, Китаю, Японії, Польщі, Хорватії, Великобританії, Канади та інших країн.
Детальна програма, а також акредитація для ЗМІ доступні на сайті


СтартНазад [ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ] 10 наступні сторінкиДаліКінець
 

  Голова Буської РДА
 

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Кожен з Вас знайде тут цікаву та корисну інформацію про наш лелечий край та людей, які населяють цю благодатну землю!

  Пошук
 
  Пошук Google
 
Google

Web busk-rda.org.ua
  веб-ресурси
 
Конституція України
Офіційний сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Головне управління державної служби України
Львівська обласна державна адміністрація
Львівська обласна рада
Державний реєстр виборців
ДПС у Львівській області
Гаряча лінія
Проект економічного та соціального розвитку Львівської області
Інвестиційний портал Львівської області
Новини України та світу.УКРІНФОРМ
Ми розвиваємо електронне урядування
Галерея послуг Львівської області
ІНФОРМАЦІЯ для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
Запрошуємо талановитих людей реалізувати себе у владі
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
Офіс реформ. Львівщина
Державна підтримка енергозбереження
Державна служба України<br /> у справах ветеранів війни <br /> та учасників антитерористичної операції
Національна дитяча <br /> гаряча лінія
Безоплатна <br /> правова допомога
Подорожуємо по безвізу
Департамент з питань цивільного захисту
Продовжується набір на військову службу за контрактом до Національної Гвардії України
Національне агенство з питань запобігання корупції
Зміни Одне Життя

«Відео Енергоменеджмент – шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів»
  Новини регіону
 
  
^ Вгору ^

м.Буськ вул.Львівська, 2
електронна адреса: busk_rda@ukr.net
                                 тел.(03264) 2-16-92
                                  тел.(03264) 2-18-02
GuppY - http://www.freeguppy.org/    Site powered by GuppY v4.5.12 © 2004-2005 - CeCILL Free License   GuppY - http://www.freeguppy.org/