Офіційний веб-сайт Буської районної державної адміністрації Львівської області - Архів новин
  
Інформаційні ресурси  
Координаційний центр
Буська районна рада
Районний часопис
Буське районне радіомовлення


Ми у Facebook
 
Інформація  
+ Буська РДА
+ Про Буський район
+ Інвестиційна діяльність
+ Пропозиції інвесторам
+ Керівні документи
+ Проекти розпоряджень, які підлягають оприлюдненню
+ Розпорядження
+ Розпорядження, зареєстровані управлінням юстиції
+ Доступ до публічної інформації
+ Запобігання проявам корупції
+ Проект «Місцевий розвиток орієнтований на громаду - ІІ»
+ Пільгове іпотечне кредитування
+ ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ
+ Очищення влади
+ Збройні Сили України
+ ІНФОРМАЦІЯ
+ Місцеві вибори 2015
 
Розділи  
+ Економіка
+ Сільське господарство
+ Управління соціального захисту
+ Служба у справах дітей Буської РДА
+ Архітектура
+ Культура
+ Освіта
+ Охорона здоров'я
+ Територіальний центр
+ Центр зайнятості
+ Регуляторна політика
+ Центр надання адміністративних послуг
+ Управління Держспоживслужби
+ Фінансове управління
+  Відділ статистики
+ Громадська рада
+ Відділ ведення Державного реєстру виборців
+ Відділ державної реєстрації
+ Паспорти бюджетних програм
+ Звернення громадян
+ Громадянське суспільство
+ Релігія
+ Туризм
+ Державна інспекція з питань праці
+ Планові перевірки
+ Моніторинг регіональних цін
+ Для багатодітних сімей
+ Громадське обговорення
+ ІНФОРМАЦІЯ для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
+ Туристична привабливість
+ Енергозбереження
+ Децентралізація влади
+ Об'єднані територіальні громади
+ Законодавчі акти
+ Управління Пенсійного фонду
+  Оголошення
 
Календар подій  

 
Лічильник  

 1451710 всього

 22 зараз на сайті

 
Сервіс  
Написати для admin  Зворотний зв'язок
Додати  Додати у вибране
Рекомендувати цей сайт другові  Рекомендувати другові
Мобільна версія   Мобільна версія
 
  Архів новин  
 

Привітання голови райдержадміністрації Петра Мороза з Днем Конституції України - admin 28/06/2017 • 00:01

Дорогі краяни!
28 червня 1996 року Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.
Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.
Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї.
Зі святом вас, дорогі надбужанці!


П’ятеро юних бущан сьогодні отримали паспорти громадянина України - admin 27/06/2017 • 20:16

Стало доброю традицією під час урочистостей з нагоди відзначення Дня Конституції України вручати паспорти громадянина нашої держави молодим людям, яким у ці дні виповнилося 16 років.
В урочистій обстановці 27 червня з рук голів РДА та районної ради Петра Мороза та Богдана Глови, Народного депутата України Михайла Бондара паспорти нового зразка у вигляді ID-картки отримали: Бублик Олександр, Дмитрик Діана, Стадник Олена, Турек Павло, Хвостяк Анастасія.
З привітанням до молодих людей, які отримали паспорти, звернувся завідувач Буського РС ГУ ДМС Ігор Чиж, вручив кожному з них пам’ятки Громадянина України з напутніми словами та текстом Державного Гімну України.


В переддень Дня Конституції України троє демобілізованих учасників війни на сході отримали нагрудні знаки «Учасник АТО» - admin 27/06/2017 • 20:09

Спільним Наказом Міністра оборони України та Начальника Генерального Штабу троє мешканців Буського району, які брали участь в бойових діях в зоні проведення антитерористичної операції, нагороджені нагрудним знаком «Учасник АТО».
Наказ про нагородження зачитав 27 червня зі сцени РНД під час урочистостей до Дня Конституції Буський військовий комісар Ігор Томачук.
Вручення відзнак захисникам України провели: голова РДА Петро Мороз, голова районної ради Богдан Глова, народний депутат України Михайло Бондар.
Серед нагороджених:
Чопик Василь Онуфрійович (с.Старий Милятин, брав участь в бойових діях у складі 79 аеромобільної бригади);
Токарський Назар Стефанович (смт Олесько, 128-ї гірсько-піхотна бригада);
Ридаш Іван Романович (с.Полтва, 58-ма окрема мотопіхотна бригада).


У Буську відбулися районні урочистості з нагоди Дня Конституції України - admin 27/06/2017 • 20:05

Двадцять перший день народження Основного Закону України – Конституції – відзначатимуть бущани разом з усією Україною завтра, 28 червня.
А вже сьогодні, напередодні цієї знаменної дати, 27 червня, у районному Народному домі відбулася урочиста академія і святковий концерт за участю керівництва органів влади району, депутатів усіх рівнів, широких кіл громадськості, молодого покоління бущан, ЗМІ.
До присутніх з словами-вітаннями звернулися Народний депутат України Михайло Бондар та голова районної державної адміністрації Петро Мороз.

З доповіддю перед учасниками академії виступив історик за фахом, голова районної ради Богдан Глова, який зупинився на найбільш важливих розділах Основного Закону, нагадав про те, що однією з перших європейських конституцій нового часу була конституція гетьмана Війська Запорозького Пилипа Орлика, прийнята 1710 року на зборах козацтва біля містечка Тягина. Посадовець зазначив, що сучасна українська Конституція є однією з найкращих в світі з точки зору виписаних в ній прав та свобод громадян. Тому важливо, аби статті Основного Закону виконувалися. Також він висловив переконання, що у найближчий час буде відновлено територіальну цілісність України: окупований Крим та окремі частини Донецької та Луганської областей повернуться під контроль держави.

Квіти від учасників святкувань лягли цього дня до підніжжя пам’ятника Незалежності, що височить у Буську. Цю почесну місію виконали молоді люди, які сьогодні отримали паспорти громадян України.
Надалі учасники заходу переглянули змістовну концертну програму, підготовлену відділом культури та туризму РДА. Участь у ній взяли кращі танцювальні та вокальні колективи, окремі виконавці.
Ведучими заходу були Євген Ярема та Любов Огороднік.
Окрім райцентру, святкування Дня Конституції України у ці дні відбудеться в усіх населених пунктах району, відповідно до планів органів місцевого самоврядування.


На Львівщині відбудеться Третя зустріч робочої групи Україна-ЄС з підтримки децентралізації - admin 27/06/2017 • 12:30

Упродовж 29-30 червня на Львівщині перебуватиме делегація євродепутатів з метою участі у Третій зустрічі робочої групи Україна-ЄС з підтримки децентралізації.
У межах візиту, 29 червня у м. Львові відбудеться зустріч Європейських делегатів з керівництвом Львівської області, презентація ініціативи розробки макрорегіональної стратегії Європейського союзу для регіону Карпат, брифінг за участі керівництва області та голови делегації євро депутатів.
30 червня у Східноєвропейському колегіумі місцевої та регіонального самоврядування у м. Хирові, Старосамбірського району Львівської області відбуватиметься Третя зустрічі робочої групи Україна-ЄС з підтримки децентралізації.
Під час заходу запланували обговорення таких важливих тем, як «Реформа децентралізації в Україні: загальний розвиток, досягнення, проблеми» та «Нарощування потенціалу через обмін досвідом та співпрацю на місцевому рівні між ЄС та Україною». Після того відбудеться засідання круглого столу на тему: «Децентралізація повноважень та розвиток місцевої демократії України та ЄС. Підсумки та подальші перспективи».
Серед учасників заходу - керівництво Львівської області, зокрема голова Львівської облдержадміністрації Олег Синюка, голова Львівської облради Олександр Ганущин; народний депутат України, Почесний голова Східноєвропейського колегіуму територіального та місцевого самоврядування А. Лопушанський; Європейські делегати на чолі з президентом Комітету Регіонів ЄС М. Маркулла; перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В. Негода; голова Харківської обласної ради, Голова Української асоціації районних і обласних рад С. Чернов; представник CIVEX, спеціальний радник комісара Ханна в регіонах і містах країн, охоплених політикою сусідства Ф. Шаусбергер; Генеральний секретар Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи А. Кіфер; професор Національного університету в м. Ужгород, співавтор дослідження С. Слава; представники Комітету регіонів ЄС А. Абромавічус та А. Ядла; програмний директор U-EAD з Європою від GIZ (Компонент І) Б. Файгель.
Участь у засіданні круглого столу також візьмуть керівництво Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства культури України, Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства закордонних справ України, представники всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, програм міжнародної технічної допомоги в Україні, Офісу Ради Європи в Україні та члени Комітету регіонів Європейського Союзу.


СтартНазад [ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ] 10 наступні сторінкиДаліКінець
 

  Голова Буської РДА
 

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Кожен з Вас знайде тут цікаву та корисну інформацію про наш лелечий край та людей, які населяють цю благодатну землю!

  Пошук
 
  Пошук Google
 
Google

Web busk-rda.org.ua
  веб-ресурси
 
Конституція України
Офіційний сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Головне управління державної служби України
Львівська обласна державна адміністрація
Львівська обласна рада
Державний реєстр виборців
ДПС у Львівській області
Гаряча лінія
Проект економічного та соціального розвитку Львівської області
Інвестиційний портал Львівської області
Новини України та світу.УКРІНФОРМ
Ми розвиваємо електронне урядування
Галерея послуг Львівської області
ІНФОРМАЦІЯ для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
Запрошуємо талановитих людей реалізувати себе у владі
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
Офіс реформ. Львівщина
Державна підтримка енергозбереження
Державна служба України<br /> у справах ветеранів війни <br /> та учасників антитерористичної операції
Національна дитяча <br /> гаряча лінія
Безоплатна <br /> правова допомога
Подорожуємо по безвізу
Департамент з питань цивільного захисту
Продовжується набір на військову службу за контрактом до Національної Гвардії України
Національне агенство з питань запобігання корупції
  Новини регіону
 
  
^ Вгору ^

м.Буськ вул.Львівська, 2
електронна адреса: busk_rda@ukr.net
                                 тел.(03264) 2-16-92
                                  тел.(03264) 2-18-02
GuppY - http://www.freeguppy.org/    Site powered by GuppY v4.5.12 © 2004-2005 - CeCILL Free License   GuppY - http://www.freeguppy.org/