Офіційний веб-сайт Буської районної державної адміністрації Львівської області - Архів новин
  
Інформаційні ресурси  
Координаційний центр
Буська районна рада
Районний часопис
Буське районне радіомовлення


Ми у Facebook
 
Інформація  
+ Буська РДА
+ Про Буський район
+ Інвестиційна діяльність
+ Пропозиції інвесторам
+ Керівні документи
+ Проекти розпоряджень, які підлягають оприлюдненню
+ Розпорядження
+ Розпорядження, зареєстровані управлінням юстиції
+ Доступ до публічної інформації
+ Запобігання проявам корупції
+ Проект «Місцевий розвиток орієнтований на громаду - ІІ»
+ Пільгове іпотечне кредитування
+ ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ
+ Очищення влади
+ Збройні Сили України
+ ІНФОРМАЦІЯ
+ Місцеві вибори 2015
 
Розділи  
+ Економіка
+ Сільське господарство
+ Управління соціального захисту
+ Служба у справах дітей Буської РДА
+ Архітектура
+ Культура
+ Освіта
+ Охорона здоров'я
+ Територіальний центр
+ Центр зайнятості
+ Регуляторна політика
+ Центр надання адміністративних послуг
+ Управління Держспоживслужби
+ Фінансове управління
+  Відділ статистики
+ Громадська рада
+ Відділ ведення Державного реєстру виборців
+ Відділ державної реєстрації
+ Паспорти бюджетних програм
+ Звернення громадян
+ Громадянське суспільство
+ Релігія
+ Туризм
+ Державна інспекція з питань праці
+ Планові перевірки
+ Моніторинг регіональних цін
+ Для багатодітних сімей
+ Громадське обговорення
+ ІНФОРМАЦІЯ для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
+ Туристична привабливість
+ Енергозбереження
+ Децентралізація влади
+ Об'єднані територіальні громади
+ Законодавчі акти
+ Управління Пенсійного фонду
+  Оголошення
 
Календар подій  

 
Лічильник  

 1307803 всього

 30 зараз на сайті

 
Сервіс  
Написати для admin  Зворотний зв'язок
Додати  Додати у вибране
Рекомендувати цей сайт другові  Рекомендувати другові
Мобільна версія   Мобільна версія
 
  Архів новин  
 

В райдержадміністрації відбулася нарада з керівниками відділів апарату та окремих структурних підрозділів РДА, служб, установ та організацій району - admin 27/03/2017 • 10:16

У понеділок, 27 березня, відбулася апаратна нарада голови районної державної адміністрації Петра Мороза з керівниками відділів апарату, окремих структурних підрозділів РДА, служб, установ та організацій району.
Під час засідання очільник району проінформував присутніх керівників про результати skype-конференції, яку провів сьогодні голова Львівської ОДА Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та міст обласного значення, приділив особливу увагу стану проведення на території району місячника озеленення, прибирання та благоустрою, необхідності забезпечення відповідного санітарного стану населених пунктів, в тому числі прибирання територій біля пам’ятників, символічних могил, цвинтарів, ліквідації наявних стихійних сміттєзвалищ і недопущення створення нових, участі в толоках, щорічних акціях з висадження лісових насаджень, прибирання придорожніх смуг.
Петро Мороз повідомив, що в області створено мобільні групи, яка здійснюватимуть в найближчі дні об’їзд районів області з метою проведення моніторингу виконання заходів з благоустрою, тому закликав керівників та територіальні громади до більш активної роботи, аби Великодні свята мешканці Бущини зустріли в чистоті.
За результатами наради голова РДА дав ряд доручень посадовцям щодо забезпечення виконання районних заходів в рамках проведення місячника благоустрою, встановив терміни їх виконання.


Змістовне дозвілля - основне гасло юних олімпійців - admin 27/03/2017 • 10:16

Днями у спортивному залі Буської ДЮСШ відбулися змагання у форматі «Олімпійське лелеченя-2017», з метою виховання школярів на гуманітарних цінностях олімпійського руху, дружби, взаємоповаги, благородства, формування у них навичок і культури ведення здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізкультурою та спортом, організації змістовного дозвілля.
З привітальним словом до юних спортсменів звернувся головний спеціаліст Буської РДА Дмитро Татарин.
На змагання прибули збірні команди учнів 5-6 класів 12 ЗОШ І-ІІІ ступенів та 2 ЗОШ І-ІІ ступенів, а це-168 юних спортсменів, які мірялися силами у номінаціях: презентація, спортивні естафети та олімпійська естафета. За одностайним рішенням суддів переможцями «Олімпійського лелеченяти - 2017» стали: команди НВК «Андріївська ЗОШ І-ІІІступенів»-І місце, Кізлівська ЗОШ І-ІІ ступенів - ІІ місце, НВК «Буська ЗОШ 1 ступеня - гімназія-інтернат ім. Є. Петрушевича при ЛНУ ім. І.Франка» - ІІІ місце. Команда НВК «Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів» буде представляти Буський район в обласних змаганнях, які відбудуться у квітні цього року.

/Любомир Ціхоцький, методист РІМЦ, Богдан Пасічник, директор ДЮСШ/.


Голова Буської РДА Петро Мороз, інші посадовці взяли участь в щотижневому спілкуванні керівництва ОДА з керівниками міст та районів у режимі skype-конференції - admin 27/03/2017 • 10:16

27 березня голова районної державної адміністрації Петро Мороз, інші посадовці РДА, окремі керівники установ та організацій району взяли участь в обласній нараді, яку провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення в режимі skype-конференції.
Під час наради розглянуто та обговорено ряд актуальних питань порядку денного:
1. Про стан підготовки до проведення весняно-польових робіт.
2. Про стан прoведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою та виконання робіт по ремонту доріг.
3. Про виконання постанови Кабінету Міністрів України з використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань.
4. Інформування про стан виконання «Комплексного плану заходів щодо попередження занесення збудника АЧС на території Львівської області».
За результатами проведення скайп-наради головою Буської райдержадміністрації Петром Морозом було дано доручення керівникам управлінь, відділів РДА, районних служб по забезпеченню виконання завдань, поставлених під час наради керівництвом області.


Сім’ї з Буська та Острівчика-Пильного успішно виступили в обласному фіналі фестивалю "Мама, тато і я спортивна сім’я" - admin 27/03/2017 • 10:16

В суботу, 25 березня, у м. Жовква відбувся обласний фінал фестивалю "Мама, тато і я спортивна сім’я", участь у якому взяли понад 40 сімей районів та міст обласного значення Львівщини, серед яких 5 сімей - де є діти з інвалідністю з порушенням опорно рухового апарату!
Буський район представили у змагах сім’ї: Росаяні–Стадник з м.Буськ та Сурми з с.Острівчик-Пильний. Останні виступили найбільш вдало, зайнявши третє призове місце, з що були нагороджені кубками та медалями.
Організаторами фестивалю стали: управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА, обласний центр ФЗН "Спорт для всіх", Львівський КЗ "Інваспорт".


В РНД відбулася мистецька година «Мамина світлиця» пам’яті Ігоря Білозіра - admin 27/03/2017 • 10:15

Є люди, які цілковито живуть музикою. І тому музика їхня така ж жива й палка навіть після того, як не стає самого автора.
24 березня ми відзначили день народження Ігоря Білозіра, композитора й виконавця, зірка котрого згасла надто рано. Пісні Білозіра – то найяскравіший квіт нашої естрадної музики, нашої української пісні, котра не боялась Союзу і його привидів.
Приємні подарунки зробив Ігореві актор Юрко Брилинський. По-перше: він подарував Білозіру для нової і просторої квартири свій історичний рояль, який ніяк не вміщався в одній кімнатці його театрального гуртожитку. По-друге: Юрко у 1980 році звів Ігоря з Богданом Стельмахом. Так до Білозіра волею долі потрапили тексти, які призначалися для трагічно загиблого Володимира Івасюка.
Стельмах був ідеальним поетом для Білозіра і, навпаки, Ігор був його композитором.
Перше визнання до колективу прийшло у Тернополі. Тут, у квітні 1981 року, “Ватра” стала не лише лауреатом ІV республіканського конкурсу комсомольської пісні “Молоді голоси”, а і його найяскравішим відкриттям.
Ігор завжди був і залишався українцем, по духу і по крові. Російською розмовляв зі страшенним акцентом Пісні “Ватри” все вище піднімали неповторність, творчий та самобутній геній Ігоря Білозіра. Його пісні звучали і звучать не лише у виконанні “Ватри”, але й В. Зінкевича, Л. Сандулеси, І.Поповича. Їх включили до репертуару діаспорні гурти та виконавці. Як тут не згадати Квітку Цісик і її виконання пісні “Коханий”.
“Ватра” гастролює в Середній Азії і на Далекому Сході, Москві і БАМі, Польщі, Угорщині, Німеччині, згодом двічі в Афганістані, Канаді, США. Вже не кажучи, як тепло приймали львів’ян у великих містах, містечках і селищах України. Останні роки Ігор залишався в тіні, хоч писав гарні пісні (“Від Бога”, “Встань з колін, народе мій”, “Віщий сон”), чудову інструментальну музику, але вони вже не мали гідної оцінки і належного поступу. Трішки піднесло настрій запізніле визнання. 1997 року Ігорю Білозіру присвоєно звання Народного артиста України (Заслуженим був від 6 березня 1990 року).
У ніч з 8 на 9 травня 2000 р. Ігор Білозір був жорстоко побитий двома п’яними росіянами Дмитром Вороновим та Юрієм Калініним за спів українських пісень в кав’ярні “Цісарська кава”. Це відбувалося на очах у десятків людей в центрі Львова, за п’ятсот кроків до рідної домівки. 16 травня – півгодинна клінічна смерть, 28 травня – назавжди зупинилося серце, 30 травня – 150 тисяч людей з усіх усюд проводжали в останню путь Великого митця. Важко уявити, скільки ще пісень могло б народитися.
Обірвались струни пісенного натхнення справжнього українського митця, здобутки, талант якого ми і досі не в змозі оцінити, осмислити.
Померти, щоб народитись і жити вічно! Такий талант треба цінувати при житті.
І В Буському районному Народному домі 24 березня, саме в день народження Білозіра, зібрались шанувальники його творчості, щоб згадати приємні спогади його друзів, рідних, творчих особистостей, віддати шану нашому митцеві про його невмирущі пісні.
В програмі брали участь методисти Буського РНД- О.Шквір, І. Калиновська, Н.Хом’якевич. Вони розповіли про спогади творчих друзів, знайомих Ігоря, розказували вірші. Прозвучала пісня «Ніби вчора», яку душевно виконала Світлана Баб’як.
Пісню «Пам’яті І.Білозіра» присвятила авторка і виконавець Г.Грушицька. яка і підготувала мистецьку годину «Мамина світлиця».
З приємними спогадами про творчість І.Білозіра і перший концерт пам’яті митця виступила начальник відділу культури та туризму Л.Ціхоцька. Вона прочитала свій авторський вірш «Хай святиться ім’я твоє», до якого Ю.Томків написав музику.
На закінчення для присутніх прозвучала пісня «від Бога наша пісня».СтартНазад [ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ] 10 наступні сторінкиДаліКінець
 

  Голова Буської РДА
 

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Кожен з Вас знайде тут цікаву та корисну інформацію про наш лелечий край та людей, які населяють цю благодатну землю!

  Пошук
 
  Пошук Google
 
Google

Web busk-rda.org.ua
  веб-ресурси
 
Конституція України
Офіційний сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Головне управління державної служби України
Львівська обласна державна адміністрація
Львівська обласна рада
Державний реєстр виборців
ДПС у Львівській області
Гаряча лінія
Проект економічного та соціального розвитку Львівської області
Інвестиційний портал Львівської області
Новини України та світу.УКРІНФОРМ
Ми розвиваємо електронне урядування
Галерея послуг Львівської області
ІНФОРМАЦІЯ для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
Запрошуємо талановитих людей реалізувати себе у владі
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
Офіс реформ. Львівщина
Державна підтримка енергозбереження
Державна служба України<br /> у справах ветеранів війни <br /> та учасників антитерористичної операції
Національна дитяча <br /> гаряча лінія
Безоплатна <br /> правова допомога
Міжнародний економічний форум
Департамент з питань цивільного захисту
Продовжується набір на військову службу за контрактом до Національної Гвардії України
Національне агенство з питань запобігання корупції
  Новини регіону
 
  
^ Вгору ^

м.Буськ вул.Львівська, 2
електронна адреса: busk_rda@ukr.net
                                 тел.(03264) 2-16-92
                                  тел.(03264) 2-18-02
GuppY - http://www.freeguppy.org/    Site powered by GuppY v4.5.12 © 2004-2005 - CeCILL Free License   GuppY - http://www.freeguppy.org/