Офіційний веб-сайт Буської районної державної адміністрації Львівської області - Запобігання проявам корупції - ПРОГРАМА запобігання і протидії корупції у Буському районі на 2013 – 2015 роки
  
Інформаційні ресурси  
Координаційний центр
Буська районна рада
Районний часопис
Буське районне радіомовлення


Ми у Facebook
 
Інформація  
+ Буська РДА
+ Про Буський район
+ Інвестиційна діяльність
+ Пропозиції інвесторам
+ Керівні документи
+ Проекти розпоряджень, які підлягають оприлюдненню
+ Розпорядження
+ Розпорядження, зареєстровані управлінням юстиції
+ Доступ до публічної інформації
 -  Запобігання проявам корупції
+ Проект «Місцевий розвиток орієнтований на громаду - ІІ»
+ Пільгове іпотечне кредитування
+ ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ
+ Очищення влади
+ Збройні Сили України
+ ІНФОРМАЦІЯ
+ Місцеві вибори 2015
+ Управління Держспоживслужби
 
Розділи  
+ Економіка
+ Сільське господарство
+ Управління соціального захисту
+ Служба у справах дітей Буської РДА
+ Архітектура
+ Культура
+ Освіта
+ Охорона здоров'я
+ Територіальний центр
+ Центр зайнятості
+ Регуляторна політика
+ Центр надання адміністративних послуг
+ Управління Держспоживслужби
+ Фінансове управління
+  Відділ статистики
+ Громадська рада
+ Відділ ведення Державного реєстру виборців
+ Відділ державної реєстрації
+ Паспорти бюджетних програм
+ Звернення громадян
+ Громадянське суспільство
+ Релігія
+ Туризм
+ Державна інспекція з питань праці
+ Планові перевірки
+ Моніторинг регіональних цін
+ Для багатодітних сімей
+ Громадське обговорення
+ ІНФОРМАЦІЯ для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
+ Туристична привабливість
+ Енергозбереження
+ Децентралізація влади
+ Об'єднані територіальні громади
+ Законодавчі акти
+ Управління Пенсійного фонду
+  Оголошення
 
Календар подій  

 
Лічильник  

 1528760 всього

 24 зараз на сайті

 
Сервіс  
Написати для admin  Зворотний зв'язок
Додати  Додати у вибране
Рекомендувати цей сайт другові  Рекомендувати другові
Мобільна версія   Мобільна версія
 
  Запобігання проявам корупції - ПРОГРАМА запобігання і протидії корупції у Буському районі на 2013 – 2015 роки  
 


ПРОГРАМА

запобігання і протидії корупції у Буському районі

на 2013 – 2015 роки

 

Програма  запобігання і  протидії  корупції у  Буському районі  на  2013 – 2015 роки (далі – Програма) розроблена відповідно до Конституції України, Законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про інформацію", "Про доступ до публічної інформації", "Про громадські об’єднання", "Про засади запобігання і протидії корупції", Указу Президента України від 21.10.2011 № 1001/2011 "Про Національну антикорупційну стратегію на 2011 – 2015 роки", постанови Кабінету Міністрів України від  28.11.2011 № 1240 "Про затвердження Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011  2015 роки", розпорядження Кабінету Міністрів України від 18.07.2012 № 514-р "Про затвердження плану заходів з впровадження Ініціативи "Партнерство" "Відкритий Уряд".

Загальні положення

Відповідно до Конвенції Організації Об\'єднаних Націй кожна Держава-учасниця, згідно з основоположними принципами своєї правової системи, розробляє та здійснює або проводить ефективну скоординовану політику протидії корупції, яка сприяє участі суспільства та відображає принципи правопорядку, належного управління державними справами й державним майном, чесності й непідкупності, прозорості та відповідальності. 

Сучасна корупція – явище системне, глобальне, а тому протидія їй – головна умова модернізації публічного управління та публічної служби.

За останні роки в Україні прийнято новий Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції" та ряд нормативних актів Президента України і Кабінету Міністрів України. Однак протидіяти негативним явищам потрібно на всіх рівнях, зокрема і на регіональному.

Серйозну загрозу розбудові регіону на сьогодні створює  існуючий рівень корупції в районі,  зумовлений недостатньою прозорістю діяльності органів влади, відсутністю дієвих механізмів врегулювання конфлікту інтересів і правовим нігілізмом громадян.

 

2. Аналіз стану порушень антикорупційного законодавства в районі

Аналіз викритих злочинів у сфері хабарництва та корупції свідчить про те, що найбільш ураженими хабарництвом є: сфера земельних відносин; судова гілка влади; система надання послуг, насамперед у закладах освіти та охорони здоров’я; сфера приватизації, відчуження майна та надання його в оренду; сфера фінансових послуг; регуляторна та дозвільна системи.

Упродовж першого півріччя 2013 року не дивлячись на те, що в цілому стан законності в районі залишається на належному рівні, однак таки потребує наполегливої роботи органів виконавчої влади, контролюючих органів, органів місцевого самоврядування та правоохоронних органів.

Враховуючи те, що район є дотаційним, прояви економічної злочинності, передусім, спрямовані на незаконне заволодіння бюджетними коштами, шляхом реалізації корупційних схем, позбавляють можливості отримання фінансової допомоги товаровиробниками, які реально її потребують.

Таким чином, гостро  стоїть питання щодо цільового використання бюджетних коштів, дотримання їх розпорядниками законодавства у сфері державних закупівель.

Також потребують контролю з боку державних органів  і суспільства процеси реформування земельних відносин та дотримання правових норм  під час  використання розпайованих і державних земельних ресурсів. Зокрема, цій сфері притаманний високий ступінь “непрозорості” та порушення  прав власності на селі, що стосуються виділення та розподілу земельних і майнових паїв, їх подальшого використання.

У зв\'язку з вищезазначеним, стан протидії корупції в районі потребує вжиття  комплексних заходів з боку органів державної влади, що мали б забезпечити успішну реалізацію державної актикорупційної політики у найближчі два роки. Пріоритетну увагу за цих умов має бути надано усуненню причин та умов, що сприяють вчиненню корупційних правопорушень.

Загалом, за результатами проведеної прокуратурою району правозахисної діяльності протягом поточного періоду 2013 року всього розпочато 5 кримінальних проваджень, опротистовано 22 незаконні акти, внесено 60 подань, за результатами розгляду яких притягнуто до відповідальності 60 посадових осіб, з них 16 працівників контролюючих органів, а також відшкодовано 1410000 гривень.

За результатами розгляду 6 подань внесених у сфері економічних відносин до відповідальності притягнуто 6 посадових осіб органів виконавчої влади.

Завдяки належно організованій роботі заборгованість із заробітної плати, земельного та інших податків, по несплачених втратах сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва на території району відсутня.

Окрім цього, прокуратурою району продовжується робота у сфері земельних відносин. Зокрема лише наприкінці 2012 року заявлено 13 позовів про визнання  державних актів недійсними  та їх скасування на загальну суму 699140 грн. (3 із яких задоволено та скасовано державні акти).

Протягом 2013 року за результатами діяльності прокуратури Буського району у земельній сфері розглянуто 31 подання та притягнуто до віповідальності 31 особу органів держаної виконавчої влади та мвсцевого самоврядування.

Протягом 2013 року прокуратурою району, за актами прокурорського реагування реально повернуто 233 га земель.

Впродовж поточного періоду 2013 року прокуратурою району за наслідками, ,перевірки проведеної в порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів, виявлено 2 факти адміністративних корупційних правопорушень, вчинених однією особою.

Буським районним судом у Львівській області в продовж поточного періоду 2013 року постановлено вирок у кримінальній справі про злочини з ознаками корупції, яку скеровано впорядку ст.232 КПК України (в редакції 1960 року) для розгляду по суті у 2012 році.

Вироком Буського районного суду від 17.05.2013 року 1 особу визнано винним та засуджено за ч.1ст.366 КК України до штрафу в сумі 3400 грн., з позбавленням права обіймати керівні посади в закладах охорони здоровя на 1 рік, а іншу особу за ч.2ст.368 КК України до штрафу у сумі 12920 грн., з позбавленням права обіймати керівні посади в закладах охорони здоровя на 2 роки, на підставі ст.70 КК України остаточно обрано покарання у виді штрафу в сумі 12920 грн., з позбавленням права обіймати керівні посади в закладах охорони здоровя  на 2 роки.

В процесі проведення до судового сліцтва у вказаній кримінальній справі слідчим прокуратури Буського району у відповідності до вимог ст.147 КПК України (в редакції 1960 року) 28.09.2012 року винесено постанову про відсторонення даної особи від посади завідувача відділом Буської ЦРЛ, а також від посади члена центральної ЛКК та голови профільного ЛКК районної лікарні. Наказом головного лікаря Буської ЦРЛ дану особу відсторонено від вказаних посад.

Буським районним судом від 10.04. 2013 року винесено вирок посадовій особі  Державної виконавчої служби Буського районного управління юстиції по ч.3ст.368 КК України 5 років з позбавленням права обіймати посади в органах Державної виконавчої служби, строком на 3 роки, без конфіскації майна.

Про усунення порушень вимого законів України «Про міліцію», «Про засади запобігання та протидію корупції» та закододавства про адміністративні правопорушення в діяльності Буського райвідділу міліції за результатами розгляду яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто 2 осіб.

3.      Мета Програми

Метою цієї Програми є зменшення рівня корупції у Буському районі шляхом усунення передумов її виникнення через упровадження превентивних заходів, зміцнення режиму законності, а також формування у суспільстві нетерпимого, негатиивного ставлення до корупції як суспільно небезпечного явища, запобігання і протидія корупції  на основі визначених антикорупційних напрямів і заходів, реалізованих і забезпечених суб’єктами антикорупційної політики.

 

4.      Шляхи і засоби розвязання проблеми, обсяги та джерела фінансування

Встановлення тісної взаємодії між районною державною адміністрацією, Буським районним відділом   Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Львівській області, Бродівським міжрайонним відділом Управління Служби безпеки України у Львівській області, прокуратурою Буського району, Буською об’єднаною Державною податковою інспекцією ГУ Міністерства доходів і зборів у Львівській області, представниками громадськості щодо стану реалізації державної антикорупційної політики, обмін інфомацією про  виявлені корупційні схеми, методи та шляхи протидії проявам корупції.

Досягненню цієї мети сприятимуть заходи, спрямовані на:

-     створення атмосфери суспільної нетерпимості до корупції;

-     залучення громадськості до реалізації державної атикорупційної політики;

-     ослаблення впливу корупції на економічні відносини;

-     підвищення якості адміністративних послуг;

-     забезпечення прозорості в роботі органів державної влади;

-     упровадження механізмів врегулювання конфлікту інтересів.

Реалізація визначених завдань передбачається за рахунок коштів державного  та обласного бюджетів у межах кошторисних призначень на  утримання відповідних установ.

 

5.      Основні заходи Програми

Основні заходи реалізації Програми подано в додатку 2.

 

6.    Очікувані результати

Реалізація Програми дозволить забезпечити:

1) налагодження більш конструктивної співпраці місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування з правоохоронними органами в питаннях протидії корупції;

2) зниження рівня корупції, ослаблення суспільної напруги, викликаної її впливом;

3) зменшення впливу корупції  на економічну та політичну сфери суспільства;

4) створення у суспільстві атмосфери нетерпимості до корупції;

5) очищення органів державної влади від корумпованих державних службовців, створення прозорої системи прийняття і виконання управлінських рішень;

6) активну участь інститутів громадянського суспільства і громадськості у формуванні та реалізації державної і регіональної політики з питань запобігання корупції;

7) підвищення ефективності використання бюджетних ресурсів у сфері закупівель;

8) підвищення рівня довіри мешканців району до місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування;

9) підвищення позитивного іміджу району  в області  та в Україні.

 

7.    Механізми реалізації Програми

Програма реалізується сектором взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної  роботи, запобігання та виявлення корупції апарату  районної державної адміністрації, структурними підрозділами райдержадміністрації за участі Громадської ради при Буській районній державній адміністрації.

8.    Ресурсне забезпечення реалізації Програми

Виконання заходів Програми здійснюється в межах кошторисних призначень на  утримання відповідних установ.

9.      Координація, моніторинг і контроль за ходом виконання Програми

Загальну координацію та контроль за виконанням Програми здійснює районна державна адміністрація та районна рада.

Громадський супровід виконання Програми здійснює Громадська рада при  районній  державній адміністрації безпосередньо та через її відповідні комісії.

Відповідальним виконавцем заходів Програми є районна державна адміністрація (сектор взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної  роботи, запобігання та виявлення корупції апарату  районної державної адміністрації,) .

Виконавці Програми що півроку, до 10 числа наступного місяця після звітного періоду, подають відповідальному виконавцеві інформацію про реалізацію заходів Програми.

Відповідальний виконавець Програми раз на півріччя проводить моніторинг виконання Програми за такими показниками:

- обсяг бюджетних коштів, витрачених на реалізацію Програми;

- відповідність здійснюваних заходів запланованим заходам;

- фактичні результативні показники виконання Програми та їх відповідність запланованим результативним показникам;

- рівень зацікавленості та задоволення діяльністю, що здійснюється в рамках Програми (у тому числі проектами інститутів громадянського суспільства, для виконання яких надавалася підтримка відповідно до цієї Програми,) з боку представників цільових груп.

Проведення моніторингу та щорічне надання узагальненої звітності про стан реалізації Програми громадськості включає вивчення громадської думки, аналіз пропозицій і зауважень громадськості тощо.

За підсумками моніторингу відповідальний виконавець Програми готує звіт, в який включає:

- оцінку реалізації Програми щодо кожного із моніторингових показників;

- аналіз причин виконання та/або невиконання Програми;

- пропозиції щодо внесення змін до Програми та/або розробки та ухвалення документів, які сприятимуть ефективному виконанню Програми.

Звіт за результатами моніторингу оприлюднюється раз на рік на офіційних веб-сайтах районної державної адміністрації та районної ради.

За результатами моніторингу відповідальний виконавець Програми раз на рік, до 25 грудня, забезпечує громадське обговорення результатів виконання Програми та підготовку і затвердження щорічного плану заходів з реалізації Програми з урахуванням підсумків обговорення.


 

Додаток 1                                                                                                                                      до Програми

1. Паспорт Програми

1. Ініціатором  розроблення Програми є районна державна адміністрація (сектор взаємодії з правоохоронними органами, оборонної  та мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації).

2. Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення Програми

3. Розробник Програми – районна державна адміністрація (сектор взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації).

4. Співрозробниками Програми є структурні підрозділи райдержадміністрації та постійна комісія з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності, роботи з правоохоронними і контролюючими органами Буської районної ради, ЗМІ та органами місцевого самоврядування при Буській районній раді.

5. Відповідальним виконавцем Програми є районна державна адміністрація (сектор взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації) та постійна комісія комісія з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності, роботи з правоохоронними і контролюючими органами Буської районної ради.

6. Учасниками Програми є структурні підрозділи районної державної адміністрації,  Буський РВ Головного управління Міністерства внутрішніх справ  України у Львівській  області, Бродівський МРВ Служби безпеки України у Львівській області, Буська об’єднана Державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Львівській області, прокуратура Буського району (за згодою), постійна комісія з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності, роботи з правоохоронними і контролюючими органами, ЗМІ та органами місцевого самоврядування при Буській районній раді і сектор взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації.

7. Термін реалізації Програми – 2013 – 2015 роки.

Завідувач  сектору взаємодії з                                                                 правоохоронними органами, оборонної                                                                          та мобілізаційної роботи, запобігання                                                                                 та виявлення корупції                                                                                                    апарату райдержадміністрації                                                    І.В.Паливода


 

    Додаток 2

до Програми

Напрями діяльності та заходи Програми

 

 

 

з/п

 

 

Перелік заходів Програми

Термін виконання заходу

 

 

Виконавці

Орієнтовний обсяг фінансування

тис. грн

 

 

Очікуваний результат

 

 

2013 рік

 

2014 рік

 

2015 рік

 

Усього

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

1. Реформування системи державного управління та  адміністративних процедур

 

1.1.

Забезпечення функціонування, ведення та своєчасне оновлення веб-сторінок, інших електронних ресурсів органів (інституцій), залучених до надання адміністративних послуг, що містять інформацію, необхідну для отримання адміністративних послуг

 

2013 – 2015  роки

Структурні              підрозділи райдержадміністрації

 

Коштів

не потребує

 

Зниження корупційних ризиків при наданні адміністративних послуг

 

 

1.2.

Організація громадських слухань з питань надання адміністративних послуг органами державної влади та бюджетними установами району

 

 

2013 рік

2 півріччя

Управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

 

Коштів

не потребує

 

Підвищення якості надання адміністративних послуг

 

1.3.

Створення єдиного реєстру адміністративних послуг, які надаються районною державною адміністрацією, які б включали назву послуги, структурний підрозділ, органу, яким надаються такі послуги, нормативно-визначений термін надання послуги, вартість послуги відповідно до чинних нормативних актів, перелік документів, необхідних для надання такої послуги та ін; забезпечення опублікування таких реєстрів на офіційних інтернет-сайтах органів влади

 

2014 рік

Управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

структурні підрозділи райдержадміністрації

 

Коштів

не потребує

 

Підвищення якості надання адміністративних послуг

 

1.4.

Забезпечення виконання структурними підрозділами   райдержадміністрації заходів з усунення недоліків, виявлених у скаргах і зверненнях громадян, а також притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності та повідомлення до спеціально уповноважених суб\'єктів (правоохоронних органів) про виявлені ознаки адміністративних корупційних правопорушень та/або злочинів

 

 

 

2013 –2015 роки

 

постійно

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

постійно

Структурні підрозділи райдержадміністрації

Коштів

не потребує

 

Підвищення рівня виконавчої дисципліни і відповідальності державних службовців

 

1.5.

Здійснення аналізу стану виконання вимог статті 22 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» в частині припинення перебування на службі осіб, уповноважених на виконання функцій держави або органів місцевого самоврядування, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень

.

 

 

 

 

2013 – 2015  роки

Відділ організаційно -кадрової роботи апарату райдержадміністрації, структурні підрозділи райдержадміністрації

 

Коштів

не потребує

 

Звільнення із займаних посад  посадових осіб, які порушили антикорупційне законодавство

 

2. Удосконалення системи використання державного майна та бюджетних коштів

 

 

2.1.

Сприяння проведенню  громадської експертизи використання  коштів районного бюджету, виділених на виконання програм у звітних роках. Інформування в ЗМІ та  на сесії районної ради

 

2013 – 2015  роки

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

Коштів

не потребує

 

Усунення корупціогенних чинників  при прийнятті розпорядчих документів

2.2.

Забезпечення доступу для  громадського контролю за: 

- державними закупівлями;

- орендою та наданням у користування (у власність)  земельних ділянок;

- прозорістю генеральних планів розбудови населених пунктів району

 

 

2013 – 2015  роки

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

Коштів

 не потребує

 

Забезпечення прозорості в діяльності органів влади

2.3.

Здійснення аналізу раціонального використання та охорони земель в районі, забезпечення прав громадян на землю з метою запобігання корупційним проявам при використанні земель оздоровчого, рекреаційного, історико-культурного, природно-заповідного призначення, водного та земель сільськогосподарського призначення та надання інформації голові районної державної адміністрації

 

2013 рік

 

друге півріччя

Державна інспекція сільського господарства  у Львівській  області

 

 

 

Коштів

не потребує

 

Запобігання корупційним проявам

при використанні земель

2.4.

Забезпечення оприлюднення інформації про виконання бюджетних програм на сайтах структурних підрозділів – головних розпорядників бюджетних коштів

 

2013 – 2015  роки

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

Коштів

не потребує

 

Інформування громадськості

про використання бюджетних коштів

2.5.

Заслуховування на засіданнях колегій районної державної адміністрації,  інформації про  стан виконання Закону України „Про засади запобігання і протидії корупції”

 

2013 – 2015 роки

1 раз

на рік

Сектор взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації

 

Коштів

не потребує

 

Запобігання корупційним проявам

в районі

2.6.

Сприяння проведенню щорічного громадського моніторингу ефективності використання коштів державного бюджету України, на виконання загальнодержавних програм економічного, науково-технічного, соціального, національно-культурного розвитку та охорони здоров\'я, а також коштів районного та місцевих бюджетів району, виділених на виконання відповідних місцевих програм

 

2013 –-2015 роки 

1 раз  на рік

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

Коштів

не потребує

 

Ефективне  використання бюджетних  коштів

2.7.

Вжиття заходів щодо рекомендування органам місцевого самоврядування створити єдині реєстри комунального майна територіальних громад та сприяння їм у цьому

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Органи місцевого самоврядування

(за згодою),

райдержадміністрації

 

Коштів

не потребує

 

Ефективне використання комунального майна

3. Сприяння проведенню та вдосконаленню громадської антикорупційної експертизи

 

3.1.

Сприяння Громадській раді при райдержадміністрації  у запровадженні роботи постійної “Лабораторії громадських експертиз” з проведення громадської експертизи та громадської антикорупційної експертизи розпорядчих документів органів виконавчої влади, діяльності їх посадових осіб

 

2013 – 2015  роки

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

 

Коштів

не потребує

 

Доступ громадськості

до розпорядчих документів

3.2.

Враховування результатів громадських експертиз при прийнятті або внесенні змін до нормативно-правових актів

2013 – 2015  роки

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

 

Коштів

не потребує

 

Підвищення якості прийняття

правових документів

 

4. Формування громадської підтримки дій влади у запобіганні і протидії корупції,

профілактичні та просвітницькі заходи

 

4.1.

Розроблення матеріалів для  проведення виховних годин, позашкільних виховних заходів у загальноосвітніх навчальних закладах на антикорупційну тематику

 

2013  рік

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

 

Коштів

не потребує

 

Підвищення рівня правової освіти студентської молоді

4.2.

Сприяння залученню батьківської громадськості до участі в управлінні навчальними (шкільними) та виховними (дошкільними) закладами, проведення моніторингу педагогічної та батьківської думки щодо організації навчально-виховного процесу та відпочинку дітей, з метою виявлення корупційних проявів у цій сфері

 

2013 – 2015 роки

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

виконавчі комітети місцевих рад району

 

 

Коштів

не потребує

 

Участь громадськості

в управлінні навчальними закладами

4.3.

Розроблення та запровадження на місцевому радіо, друкованих ЗМІ, соціально-просвітницьких програм, соціальних реклам з питань запобігання корупційним проявам при обслуговуванні громадян в органах державної влади, правоохоронних органах, комунальних закладах, медичних та освітніх установах, надання конкретних порад населенню щодо уникнення втягування в корупцію

 

2013 – 2015  роки

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації, сектор взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації районне радіомовлення, друковані ЗМІ

 

 

У межах

кошторисних призначень

 

Формування негативного ставлення громадян до проявів корупції

 

 

4.4.

Здійснення моніторингу роботи "гарячих ліній" структурних підрозділів районної державної адміністрації

2013 – 2015 роки

 

двічі

на рік

Сектор взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції, апарату райдержадміністрації

 

 

Коштів

не потребує

 

Оперативне реагування

на корупційні діяння

4.5.

Проведення в лікпрофзакладах району семінарів з питань дотримання прав пацієнтів, протидії злочинним проявам у лікувальних закладах, ознайомлення медичних працівників району з  антикорупційним законодавством

 

2013  рік

перше півріччя

Буська центральна районна лікарня

 

 

Коштів

не потребує

 

Формування негативного ставлення громадян та медичних працівників

до проявів корупції

4.6.

Забезпечення інформування громадськості через друковані засоби масової інформації, радіо про заходи щодо зниження рівня корупції, які вживаються районною владою

2013 – 2015 роки

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністраціструктурні підрозділи райдержадміністрації

 

 

Коштів

не потребує

 

Покращення поінформованості громадян

про антикорупційні заходи,

які вживаються владою

 

4.7.

Періодичне оновлення змісту інформаційних матеріалів антикорупційного спрямування

2013 – 2014     роки

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

Коштів

не потребує

 

Покращення поінформованості громадян

про антикорупційні заходи,

які вживаються владою

 

4.8.

Узагальнення інформації про стан корупції в районі з наступним обговоренням та оприлюдненням у ЗМІ

2013 – 2015 роки

 

раз на рік

Сектор  інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації

 

У межах

кошторисних призначень

 

Оцінка ефективності вжитих заходів щодо протидії корупції

 

 

4.9.

Здійснення аналізу звернень та скарг громадян щодо порушення антикорупційного законодавства

з метою виявлення найбільш корупціогенних структур та органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування

2013

рік

Загальний відділ апарату райдержадміністраціїсектор  взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції, апарату райдержадміністрації

 

 

Коштів

не потребує

 

Виявлення найбільш типових порушень антикорупційного законодавства

 

5. Координація спільних дій правоохоронних органів  у запобіганні і протидії корупції та вдосконалення співпраці

з правоохоронними органами

 

5.10.

Сприяння залученню представників правоохоронних органів для роз\'яснювальної та профілактичної роботи щодо попередження правопорушень антикорупційного законодавства

2013 – 2015 роки

Структурні підрозділи, райдержадміністраціїсектор  взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної  роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації.

 

 

Коштів

не потребує

 

Інформування громадськості

про стан боротьби

з порушниками антикорупційного законодавства

 

6. Поліпшення умов доступу до інформації про діяльність органів державної влади й органів місцевого самоврядування

для фізичних та юридичних осіб і громадських об\'єднань

 

6.11.

Забезпечення оприлюднення  прийнятих актів районної державної адміністрації

2013 – 2015 роки

Структурні підрозділи райдержадміністрації.

 

 

Коштів

не потребує

 

Сприяння відкритості

органів влади

 12.

Забезпечення оприлюднення інформації за бюджетними програмами та показниками, бюджетними призначеннями, затвердженими рішеннями районної ради “Про районний бюджет” на певний рік на офіційному інтернет-порталі райдержадміністрації        

2013 – 2015 роки

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

Коштів

не потребує

 

Сприяння відкритості

органів влади

та доступу

до інформації 

 

613.

Сприяння Громадській раді при райдержадміністрації у проведенні моніторингу виконання розпорядниками публічної інформації Закону України "Про доступ до публічної інформації"

 

2013 – 2015 роки

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

Коштів

не потребує

 

Сприяння відкритості

органів влади

та доступу

до інформації 

 

7. Науково-аналітичне забезпечення протидії корупції в області

7.1

Сприяння дослідженню щодо визначення посад з найбільшим корупційним ризиком

в райдержадміністрації

 

2013 –-2015 роки

 

Відділ організаційно - кадрової роботи  апарату райдержадміністраціїзагальний відділ апарату райдержадміністрації

 

 

Коштів

не потребує

 

Виявлення посад

з найбільшим корупційним ризиком

 

Вивчення громадської думки із суспільно значущих питань у межах району.

Сприяння проведенню спільного з громадськістю обговорення стану чинного законодавства щодо боротьби та запобігання корупції. Вироблення пропозицій щодо покращення законодавчого регулювання цієї сфери. Внесення вироблених пропозицій на розгляд вищих органів влади

2013рік

Перше півріччя

Сектор  інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації

сектор взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації

 

Коштів

не потребує

 

Виявлення пріоритетних соціальних проблем

та громадська оцінка діяльності органів влади.

Обговорення стану антикорупційного законодавства

за участі громадськості

 

8. Моніторинг ефективності заходів Програми та динаміки змін сприйняття корупції

серед державних службовців і громадян

 

8.1

Сприяння проведенню незалежного громадського моніторингу виконання Програми

2013 –-2015 роки

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

 

Коштів

не потребує

 

Оцінка виконання Програми

8.2

За результатами незалежного громадського моніторингу виконання заходів програми забезпечення внесення змін чи доповнень до програми за наявності таких пропозицій

2013 –-2015 роки

 

Сектор взаємодії з правоохоронними органами, оборонної  та мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації

 

 

Коштів

не потребує

 

Оцінка виконання Програми та,

за необхідності, внесення змін

до Програми

8.3

Проведення публічного обговорення результатів моніторингу досліджень ситуації з корупцією в районі

з подальшим оприлюдненням у ЗМІ

 

2013 –-2015 р.

 

щорічно у грудні

Сектор взаємодії з правоохоронними органами, оборонної  та мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації

 

 

Коштів

не потребує

 

Обговорення результатів виконання Програми

                        

 

Завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами,

оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції

апарату райдержадміністрації                                                                                                                                                                                         І.В.Паливода

 

Голова райдержадміністрації                                                                                                                                                                                                    В.Л. Сай


Створено : 26/05/2014 • 10:26
Оновлено : 22/10/2015 • 11:51
Категорія : Запобігання проявам корупції
Сторінка проглянута 2217 раз


Передпроглядання друку Передпроглядання друку     Версія для друку Версія для друку

 

  Коментарі:  
 


Поки коментарів немає.
Ви можете першим додати коментар!


 

  Голова Буської РДА
 

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Кожен з Вас знайде тут цікаву та корисну інформацію про наш лелечий край та людей, які населяють цю благодатну землю!

  Пошук
 
  Пошук Google
 
Google

Web busk-rda.org.ua
  веб-ресурси
 
Конституція України
Офіційний сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Головне управління державної служби України
Львівська обласна державна адміністрація
Львівська обласна рада
Державний реєстр виборців
ДПС у Львівській області
Гаряча лінія
Проект економічного та соціального розвитку Львівської області
Інвестиційний портал Львівської області
Новини України та світу.УКРІНФОРМ
Ми розвиваємо електронне урядування
Галерея послуг Львівської області
ІНФОРМАЦІЯ для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
Запрошуємо талановитих людей реалізувати себе у владі
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
Офіс реформ. Львівщина
Державна підтримка енергозбереження
Державна служба України<br /> у справах ветеранів війни <br /> та учасників антитерористичної операції
Національна дитяча <br /> гаряча лінія
Безоплатна <br /> правова допомога
Подорожуємо по безвізу
Департамент з питань цивільного захисту
Продовжується набір на військову службу за контрактом до Національної Гвардії України
Національне агенство з питань запобігання корупції
Зміни Одне Життя
  Новини регіону
 
  
^ Вгору ^

м.Буськ вул.Львівська, 2
електронна адреса: busk_rda@ukr.net
                                 тел.(03264) 2-16-92
                                  тел.(03264) 2-18-02
GuppY - http://www.freeguppy.org/    Site powered by GuppY v4.5.12 © 2004-2005 - CeCILL Free License   GuppY - http://www.freeguppy.org/