Узнать рейтинг Joomla.
Здесь можно найти шаблоны joomla 3.

Торік на Сколівщині провели ремонтні роботи на дорогах

Сьогодні, 13 березня, перший заступник голови Сколівської РДА Ярослав Лепісевич прозвітував про виконану роботу за 2017 рік. Зокрема йшлося про здобутки у сфері будівництва, промисловості, інвестицій, спорті, освіті, туризмі.

Участь у звіті взяв голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Зокрема, як зазначив Ярослав Лепісевич у 2017 році в районі провели ремонтні роботи на дорогах загального користування. Це поточний середній ремонт автомобільної дороги Сопіт-Підгородці, а також поточний дрібний ремонт доріг Хітар-Тухля, Корчин-Дубина, Нижнє Синьовидне-Кам’янка, Завадка-Задільське.

Також провели ремонтні роботи на комунальних дорогах а саме - капітальний ремонт дороги по вул. Гірка смт. Синьовидне, вул. Привокзальної в смт.Славське (ділянка від вул. Шептицького до вул. Архангельського, ділянка від вул.І.Франка до вул.Шептицького), поточний ремонт автомобільної дороги по вул. Л.Українки в смт.Славське, по вул.Грабовецькій в с.Грабовець.

Окрім цього - капітальний ремонт вул. Незалежності, вул. Б. Хмельницького вул.Гайдамацька, вул. І. Франка в м. Сколе, поточний ремонт вул. Героя Олега Ушневича та вул. Черемшини в м.Сколе, поточний ремонт дороги по вул. Гірська с.Тернавка, поточний ремонт вул.Вандрусівка провулок до Тимоцка с. Пла’вя, поточний ремонт вул. Вандрусівка провулок до Соколовича с.Плав’я, та поточний ремонт вул. Зарічна с.Тухолька.

В планах на 2018 рік ремонт доріг загального користування, Славське – Опорець, Славське – Вигода, Нижнє Синьовидне - Кам'янка, Верхнє Синьовидне –Дубина-Кам'янка, Орів-Н.Стинава.

Мітки: ЛЬВІВЩИНА