Керівництво РДА взяло участь в щотижневому спілкуванні голови Львівської ОДА з очільниками міст та районів у режимі skype-конференції

12 лютого голова райдержадміністрації Петро Мороз, інші посадові особи взяли участь в обласній нараді, яку провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та головами міст обласного значення в режимі skype-конференції.

Під час наради розглянуто та обговорено ряд актуальних питань порядку денного:
1. Про виконання бюджетів за січень та результати експертизи затверджених місцевих бюджетів на 2018 рік.
2. Про надходження до місцевих бюджетів Львівської області акцизного податку з роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.
3. Про внесення змін до умов оплати праці голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників у зв’язку з втратою ними статусу державного службовця.
4. Про налагодження співпраці із суб’єктами туристичної діяльності щодо промоції області.
5. Про популяризацію неформальної освіти у районах Львівської області та проведення профорієнтаційних екскурсій.
6. 6. Про облаштування спортивних майданчиків у 2018 році за обласною програмою «Спортивний майданчик» на 2017-2021 роки та бюджетною програмою «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України».
За результатами проведення скайп-наради головою Буської райдержадміністрації Петром Морозом було дано доручення керівникам управлінь, відділів РДА, районних служб по забезпеченню виконання завдань, поставлених під час наради керівництвом області.