У Буську урочисто підняли Державний Прапор України та прапор НОК з нагоди початку ХХІІІ зимових Олімпійських ігор (+відео)

На спортивному комплексі Буської ДЮСШ урочисто підняли Державний Прапор України та прапор НОК з нагоди початку ХХІІІ Олімпійських ігор в м.Пхьончхан (Південна Корея).

Про це інформує Буське радіомовлення.
Почесну місію підняття прапорів під супровід Державного Гімну України виконав талановитий легкоатлет-юніор Ілля Білик.
Участь в урочистості взяли: директор Буської ДЮСШ Богдан Пасічник, голова федерації легкої атлетики Буського району Михайло Гаєвський, головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та молодіжної політики Буської РДА Дмитро Татарин, тренер Буської ДЮСШ Володимир Єретик, вихованці спортивної школи.
Зазначимо, що церемонія підняття прапора відбувається в різних містах України з метою популяризації олімпійських цінностей, залучення дітей та молоді до ведення здорового способу життя, підтримки кращих з кращих українських спортсменів на наймасштабніших спортивних змаганнях останнього чотириріччя.
Довідково.Львівщину на Олімпійських іграх цьогоріч представлятимуть 5 спортсменів: 4 представники санного спорту – Олена Стецків, Олена Шхумова, Роман Захарків, Антон Дукач та 1 представниця гірськоголижного спорту Ольга Книш.

Відео за посиланням https://www.youtube.com/embed/k0yfFS-zSbQ