Школярів запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі есе «Я – європеєць»

Учнів і вихованців 8-11 класів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, членів дитячих і молодіжних громадських організацій України запрошують до участі у V Всеукраїнському конкурсі есе «Я – європеєць», який проводить Посольство Литовської Республіки в Україні. Есе має виражати індивідуальні погляди автора на запропоновану тему.

Есе має межувати, з одного боку, зі статтею та літературним нарисом, з іншої – з власними роздумами.

Підсумки завершального етапу конкурсу підведуть у березні.

Переможців нагородять дипломами і цінними подарунками. Також за рішенням журі конкурсу авторів кращих робіт, за можливості, запросять до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в рамках культурного обміну в 2018 році.

Мітки: ЛЬВІВЩИНА