Школярі з Авдіївки зустрінуть Різдво у Буську

У рамках Всеукраїнської акції «Схід і Захід разом» на Львівщину прибуло 200 дітей із Донецької області, які проживають на лінії розмежування.

Десятеро з них разом з своїм наставником Ганною Пашнєвою Різдвяні свята проведуть у Буську в колі родин своїх однолітків, побувають з екскурсійною метою у Львові, Олеському замку, ознайомляться з історією нашого краю, пам’ятками архітектури, вчитимуться колядувати.

Сьогодні, в переддень Різдва, 6 січня, з учнями Авдіївської ЗОШ №2  зустрівся голова райдержадміністрації Петро Мороз.

Очільник району побажав дітям гарно провести  Різдвяні свята, отримати під час перебування у Буському районі масу позитивних емоцій, віднайти нових друзів. А ще ознайомив з Різдвяною виставкою робіт гуртківців Буського ДБЮТ та розповів про наш лелечий край - Бущину.

В свою чергу діти поділилися першими враженнями після приїзду, розповіли про сім’ї надбужанців, в яких вони проживають.

Насамкінець  зустрічі юні українці Сходу України зробили спільне фото з керівництвом Буської райдержадміністрації та поласували солодощами.

Авдіївські школярі перебуватимуть у Буському районі до 10 січня.