Буський РЦЗ реорганізовано у Буську районну філію Львівського обласного центру зайнятості

У червні 2018 року  завершено реформування Львівської обласної служби зайнятості, метою якого була її модернізація та розвиток як сервісної установи сучасного формату з клієнтоорієнтованим підходом щодо обслуговування шукачів роботи та роботодавців відповідно до їх потреб.

Одним з елементів реорганізації Служби було удосконалення її організаційної структури, в результаті чого відбулося перетворення базових центрів зайнятості у міські та районні філії Львівського обласного центру зайнятості.

Зокрема, Буський районний центр зайнятості реорганізовано у  Буську районну філію Львівського обласного центру зайнятості (Буська РФ ЛОЦЗ).