Очільник Бущини Петро Мороз зустрівся з мешканцями села Полтва

У вівторок, 11 липня, голова райдержадміністрації Петро Мороз побував у с.Полтва, де у місцевому закладі культури провів зустріч з громадою села.

Під час спілкування з людьми Петро Мороз проаналізував доходи та видатки сільської ради, вказав на додаткові шляхи наповнення бюджету та можливості залучення коштів для вирішення соціальних питань.
Також йшлося про благоустрій села, реформування сфери медицини та підписання декларацій лікарів з пацієнтами по наданню медичних послуг, змін при призначенні субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, правових взаємовідносин, які мають бути вибудовані з орендарями земельних паїв.
Серед проблемних питань: необхідність ремонту дороги та даху місцевої загальноосвітньої школи, влаштування вуличного освітлення та дитячого майданчика в селі.
Участь у зустрічі з керівником району взяло близько 45 осіб.
Зазначимо, що такого плану зустрічі керівництво РДА проводить з громадами населених пунктів району щотижнево з метою вивчення проблем людей на місцях, спільно з ними, депутатами та головою місцевої ради напрацювати шляхи їх вирішення.