Пам'ятаймо: 11 липня 2014 року з території РФ відбувся артилерійський обстріл українських військових позицій під Зеленопіллям

У середу, 11 липня, в сесійній залі районної ради відбудеться захід по вшануванню пам'яті воїнів АТО (ООС), які віддали своє життя, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України під Зеленопіллям.

Серед них двоє бущан: Володимир Колтун і Василь Ковалик.
Початок заходу о 15.00 год.

Довідково. Ата́ка побли́зу Зеленопі́лля 11 липня 2014 року — ракетний обстріл угрупування Збройних Сил України та Державної прикордонної служби України під час війни на сході України в Секторі «Д» зони проведення АТО біля селища Зеленопілля Луганської області.

Атака сталась у ніч із 10 на 11 липня 2014 року. Російська реактивна артилерія зі своєї території завдала потужного удару по позиціях українських військ. Це було перше безпосереднє масоване застосування регулярних військ РФ проти Збройних сил України. Згодом подібні обстріли стали систематичними.

Внаслідок обстрілу загинуло 6 прикордонників, серед них полковник Ігор Момот, і 30 військовослужбовців ЗСУ.

Мітки: БУЩИНА, АНОНСИ