Буська ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області інформує платників податків району

Затверджено зміни до Положення про бухоблік активів та операцій держпідприємств

Міністерством фінансів України затверджено зміни до Положення про порядок бухгалтерського обліку окремих активів та операцій підприємств державного, комунального секторів економіки і господарських організацій,

які володіють та/або користуються об’єктами державної, комунальної власності ( від 19.12.2006 № 1213).
Зміни передбачають:
- виключення норми щодо визначення розпорядчим документом про облікову політику порядку обліку фінансових витрат;

- доповнення положень щодо обліку активів бухобліковими нормами щодо орендних операцій;

- запровадження нового розділу щодо обліку операцій, пов’язаних з приватизацією державних підприємств.

Зміни затверджені наказом Мінфіну України від 24.05.2018 №529 та набирають чинності з дня офіційного опублікування.

В Буській ОДПІ відбувся семінар з актуальних питань податкового законодавства

Фахівцями Буської ОДПІ проведено черговий семінар з платниками податків – юридичними особами та підприємцями за участі працівників ГУ ДФС у Львівській області території обслуговування Буської ОДПІ.

На початку зустрічі фахівці фіскальної служби надали присутнім практичні поради щодо заповнення квартальної звітності.
В ході спілкування розглядались актуальні питання оподаткування податком на додану вартість, майнових платежів, застосування спрощеної системи оподаткування, оподаткування фізичних осіб-підприємців. Окрему увагу приділили питанням, пов'язаним із заповнення звітності з ПДВ за новою формою. Звернуто увагу, що уточнюючий розрахунок податкових зобов’язань з ПДВ у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок, зі змінами внесеними наказом Мінфіну України від 23.03.2018 № 381, подається починаючи з 1 червня 2018 року. Наголошено на сплаті єдиного внеску фермерськими господарствами. Зокрема, заява про взяття на облік платника єдиного внеску - члена фермерського господарства за формою № 12-ЄСВ (дод. 2 до «Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», затвердженого наказом МФУ від 24.11.14 № 1162) подається до органу ДФС за місцем проживання. Також повідомлено про оновлений порядок подання та опрацювання запитів на отримання публічної інформації, затверджений наказом Мінфіну України від 04.05.2018 №468.
Крім цього, податківці повідомили про переваги електронного звітування, що надає багато нових можливостей платникам, нагадали про мінімальні гарантії в оплаті праці та відповіли на запитання присутніх.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ