«Сокіл» («Джура») перед великим стартом

Начальник відділу освіти РДА Галина Олійник 15 травня 2018 р. провела робочу нараду  з відповідальними за проведення районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), яка

складається з 11 етапів. Під час наради обговорено порядок гри, визначено відповідальних за проведення етапів змагань, довезення учнів, дотримання порядку.
Всі змагання заплановано провести 18-19 травня (у випадку несприятливих погодних умов 23 травня) на базі Буської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, а туристсько-спортивну смугу перешкод та спортивне орієнтування у міському парку імені Івана Франка.
В нараді взяли участь методист РІМЦу Л. Ціхоцький та головний спеціаліст відділу освіти Б. Глуховецький.

Любомир Ціхоцький,
                                                                                                                                методист РІМЦу