Очільник району Петро Мороз продовжує заслуховування директорів загальносвітніх навчальних закладів Бущини

Щотижня голова райдержадміністрації Петро Мороз проводить заслуховування директорів закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО) району щодо раціонального використання бюджетних коштів та забезпечення

належного проведення освітнього процесу в рамках виконання вимог Закону України "Про освіту".

Чергове таке спілкування з керівниками навчальних закладів району відбулося сьогодні, 14 травня, за участю заступника голови РДА Тетяни Сай, керівника апарату РДА Євгена Кичурчака, начальника фінансового управління РДА Михайла Постолюка та начальника відділу освіти РДА Галини Олійник.

Заслуховували директорів НВК" Соколівська ЗОШ І-ІІст. - ДНЗ ім. В.Кальби", НВК "Переволочнянська ЗОШ І-ІІ ст.", Олеської ЗОШ I-III ступенів, Гутисько-Тур'янської ЗОШ І ст., Ожидівської ЗОШ І-ІІІ ст., Йосипівської ЗОШ І ст.