Керівництво РДА взяло участь в щотижневому спілкуванні голови Львівської ОДА з очільниками міст та районів у режимі skype-конференції

16 квітня голова райдержадміністрації Петро Мороз, інші посадові особи взяли участь в обласній нараді, яку провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та головами міст обласного значення в режимі skype-конференції.

Під час наради розглянуто та обговорено ряд актуальних питань порядку денного:
1. Про роботу комісії з детінізації заробітної плати.
2. Про укладення угод щодо вибору лікаря з надання первинної медичної допомоги.
3. Про монетизацію пільг населенню в транспорті загального користування.
4. Про створення молочних ферм на території Львівської області
5. Про пропозиції щодо потенційних учасників програми «Смарт-село»
6. Про організаційні заходи щодо проведення Міжнародного форуму «AGROPORT West Lviv-2018»
7. Про підсумки проведення об’їзду територій у населених пунктів області з метою перевірки стану виконання робіт з благоустрою.
8. Про стан проведення зустрічей голів райдержадміністрацій з мешканцями населених пунктів районів.

За результатами проведення скайп-наради головою Буської райдержадміністрації Петром Морозом було дано доручення керівникам управлінь, відділів РДА, районних служб по забезпеченню виконання завдань, поставлених під час наради керівництвом області.