Делегація посадовців та працівників сфери АПК району візьме участь у щорічній виставці та форумі з підтримки фермерства Агропорт Захід Львів 2018

АГРОПОРТ Захід Львів 2018, який відбудеться у Львові 19-21 квітня буде орієнтований на дрібних і середніх фермерів. Серед ключових тем – тваринництво, рослинництво, вирощування органічної продукції, вирощування ягід, овочівництво, садівництво, рибне господарство тощо.

До участі в Агропорті у Львові буде запрошено фермерів та господарів з Львівської, Волинської, Рівенської, Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької, а також с інших регіонів України.
Делегацію Бущини представлятимуть: голова РДА Петро Мороз, його заступник Тетяна Сай, начальник фінансового управління РДА Михайло Постолюк, працівники відділу АПК РДА, керівники сільськогосподарських підприємств і фермерських господарств району.
У 2018 році особлива увага буде приділятись проблемам адаптації сільського господарства до умов зміни клімату: підвищення продуктивності в умовах змін та перехід на безпечні і точні технології. Також спеціально до 5-ої річниці форуму в Україні буде запущено новий проект – Українське Трипілля. Формат проекту передбачає демонстраційні покази в полях в третій день заходу (21 квітня).