Для голів місцевих рад Буського району проведено тематичний семінар "Ресурси розвитку територіальних громад"

У п'ятницю, 13 квітня, в сесійній залі Буської районної ради за участю голови РДА Петра Мороза і заступника голови райради Романа Фурди для голів місцевих рад району відбувся  одноденний тематичний семінар на тему "Ресурси розвитку територіальних громад".

Його провели для посадових осіб місцевого самоврядування викладачі професорсько-викладацького складу Львівського регіонального  інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та залучені фахівці: доктор економічних наук, професор Ольга Крайник;  кандидат юридичних наук, доцент Руслан Бедрій; доктор економічних наук, професор Тетяна Гургула; магістр держуправління Григорій Гембарський.