ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ – ОСНОВИ ДІЯЛЬНОСТІ

Впровадження передових європейських підходів у стосунках влади та громадян — таке завдання стоїть перед новоствореним Центром надання адміністративних послуг (ЦНАП) Буської районної державної адміністрації, який розпочав роботу 8 січня 2014 року для виконання Закону України «Про адміністративні послуги» .

Серед завдань Центру - організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень (громадян); спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання; забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора.

Центр створений, у першу чергу, для зручностей мешканців району, його діяльність спрямована на забезпечення прозорості та відкритості надання якісних послуг. Відтепер громадянам не потрібно буде звертатись до великої кількості установ і організацій, розташованих у різних куточках міста. У приміщенні ЦНАПу від заявника приймуть заяву (відповідно до затвердженого Переліку послуг, що надаються у Центрі) і після закінчення терміну розгляду заяви визначеного відповідним законодавством заявник зможе отримати результат розгляду (витяг, висновок, призначення допомоги тощо) у цьому ж приміщенні ЦНАПу.

У роботі Центру надання адміністративних послуг беруть участь адміністратори, які консультують заявників з питань надання адміністративних послуг, здійснюють прийом та реєстрацію заяв (документів,  що додаються них) ,  видають результати їх розгляду, а також представники установ та служб району . На даний час у Центрі задіяно шість районних структур, які надаютьадміністративні послуги:

1. Управління Пенсійного Фонду України в Буському районіЛьвівської області.
  2. Управління соціального захисту населенняБуської районної державної адміністрації.
  3. Державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців реєстраційної служби Буського районного управління юстиції Львівської області.
  4. Відділ містобудування та архітектури Буської районної державної адміністрації.
  5.   Відділ Держземагенства у Буському районі Львівської області.
  6. Буський районний сектор Головного управління державної міграційної служби у Львівській області.

Для створення максимальної зручності  обслуговування заявників, створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу  коло учасників надання адміністративних послуг у Центрі поступово розширюватиметься,  буде удосконалюватись  його робота та збільшуватись перелік адміністративних послуг та документів дозвільного характеру, які можна отримати за принципом «єдиного вікна» в одному приміщенні Центру надання адміністративних послуг .

Просимо жителів району звертатись з питань отримання  адміністративних послуг до Центру надання адміністративних послуг Буської районної державної адміністрації, що знаходиться за адресою: 80500 Львівська обл., м.Буськ, вул.Львівська,2 (І поверх, вхід знадвору), тел.(03264) 2-11-32, 2-13-72.

Керівник Центру надання адміністративних послуг Буської РДА – Ільків Тетяна Теодозіївна (тел.(03264) 2-11-32), адміністратори Швед Оксана Миколаївна та Медончак Любов Євгенівна (тел.(03264) 2-13-72).