Наказ Про затвердження інструкції з підготовки бюджетних запитів до проекту районного бюджету

БуСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ

вул. Львівська, 2, м. Буськ, 80500, тел. 2-11-05, факс 2-11-90

e-mail:mfu13_11@fin.loda.gov.ua

10.10.2016                  Буськ                        № 20

Про затвердження Інструкції з
підготовки бюджетних
запитів до проекту районного
бюджету Буського району за
програмно- цільовим методом
бюджетування

Зареєстровано Головним територіальним управлінням юстиції у Львівській області 01.11.2016р. за №51/1773

Відповідно до ст.75 Бюджетного кодексу України та Положення про фінансове управління Буської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Буської райдержадміністрації від   1 липня 2013 року №159, з метою забезпечення складання проекту районного бюджету Буського району

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Інструкцію з підготовки бюджетних запитів до проекту районного бюджету Буського району за програмно-цільовим методом бюджетування , що додається.
2. Заступнику начальника-начальнику бюджетного відділу (С.Вороніна):
2.1. Довести цей наказ до відома всіх головних розпорядників бюджетних коштів районного бюджету для застосування в роботі.

2.2. Забезпечити в установленному порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Львівській області.
3. Визнати таким, що втратив чинність наказ фінансового управління Буської районної державної адміністрації від 19.08.2013 року № 30 «Про затвердження інструкції з підготовки бюджетних запитів до проекту районного бюджету Буського району», зареєстрованого в Буському районному управлінні юстиції у Львівській області 02 вересня 2013 року за №16/179.
4. Наказ набуває чинності з дня його офіційного оприлюднення.
5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Начальник<spanlang="UK> М.П. Постолюк